Cześć Mirki, moje trzecie podsumowanie Fut Champions po tygodniu przerwy (ostatnio grałem na hotspocie z tel, bo normalny net mi się resetował co kilkanaście minut i dobiłem tylko do G3, a statystyki liczyłem tylko przez pierwsze 10 meczów, później nie widziałem w tym sensu).

Swoją LW zacząłem w sobotę rozgrywając 16 meczów, zakończyłem z bardzo dobrym bilansem 13:3, niedzielę sobie odpuściłem, widząc co się działo w meczach w DR. Dzisiejszą część LW rozpocząłem od 1 wygranej i 5 porażek (2 mecze: handicap przyznany nawet przez przeciwników, w jednym meczu bramka w 92, w drugim bramka po karnym w 93 i w trzecim przegrana w dogrywce), wszystkie jedną bramką. Zrobiłem sobie przerwę, bo grało mi się tragicznie - moi zawodnicy stali jak kołki i nie wychodzili do piłek, nie robili nic. Kluczową zmianą była zmiana nastawienia obrońców - gameplay jest różny i podczas jednego lepiej gra mi się na cofniętej obronie, a podczas drugiego na zrównoważonej (tak gram zazwyczaj) - zostawiłem obronę na cofniętej i tu był ten kluczowy błąd. Podczas tej złej passy ciężko było mi oddać strzał i przesuwać się pod bramkę przeciwnika. W sobotę na 16 meczów przy 101 moich strzałach, przeciwnik oddał ich tylko 60, dzisiaj podczas tej złej passy na 6 meczów oddałem 31 strzałów przy aż 67 strzałach przeciwnika.

Po krótkiej przerwie i zmianie nastawienia obrony z 14:8 zrobiłem 21:9, nadal brakuje tego szczęścia i skilla do elity. Mam swoją optymalną taktykę/wytyczne, na których gra mi się zajebiście w 4231, zawodnicy zazwyczaj wychodzą jak chcę, bronią, schodzą do środka, biegają jak #!$%@?, ale też sporo zależy od suwaków EA. W dodatku poprawiłem trochę swojego skilla i uspokoiłem grę, gram bardziej podaniami i nie puszczam piłek na pałę tylko podaje do w miarę wolnego zawodnika, do tego ogarnąłem odruchowo Elastico, czasami go używam i bawię się grą.

Lodowisko: 5
Bramki strzelone: 80 (2 tyg temu: 53/ 3 tyg temu: 93)
Bramki stracone: 38 (46/47)

Strzały: 214 (2 tyg temu: 243)
Strzały celne: 177 (182)
Celność strzałów: 82,71% (74.9)

Strzały przeciwników: 169 (185)
strzały celne przeciwników: 114 (115)
Celność strzałów przeciwników: 67,46% (62.16).

Kolejny raz najlepszym zawodnikiem podczas LW jest Mbappe TOTY. W 100 meczach w LW strzelił 138 bramek i zanotował 45 asyst.

Niżej skład - in game 4231 wąsko z Mbappe na napadzie, Neymarem na CAM, Dembele na RCAM i Son na LCAM - a w komentarzu statystyki.

#fut #futchampionswojtini
Wojtini1996 - Cześć Mirki, moje trzecie podsumowanie Fut Champions po tygodniu przerw...

• 15
@bart88uk: In game 4231. Son gra na LCAM, dobrze się spisuje, gra się nim przyjemnie, ta niewymienna wersja ma już u mnie 816 meczów. Jest kolejny do upgrade w tym składzie. Rozważam Ronaldinho mid i Cruyffa mid, mam wolne jakieś 1.3kk, resztę muszę jakoś dozbierać, może do następnej LW się uda. U mnie statystyki robią głównie napastnik i środkowy CAM, boczni mają biegać i podawać i to robią.
@SzympatycznySzympans: Dzięki. Ronaldo nie miałbym jak wcisnąć do tego składu, a Mbappe jako napastnik zostaje przynajmniej do totsów, bo gra mi się nim zajebiście.

Ciężko jakoś bardziej zbilansować ten, bo ta 'reszta składu' to karty topowe na swoje pozycje. Dodatkowym plusem takich kart jak Ter Stegen, Rio, Telles, Lala, Sissoko, Son jest to, że są niewymienne, prezentują dość wysoki poziom i mogę się skupić w pierwszej kolejności na upgrade pozostałych pozycji.
@Raul777: Brak szczęścia i tego ostatniego spokoju pod bramką przeciwnika. W tym tygodniu najwyższa moja porażka to 0:2, reszta to porażki jedną bramką, sporo traciłem w pierwszych 5 minutach i później musiałem gonić wynik lub w samej końcówce po gówno wylewach. Mam nadzieję, że tą Elitę jakoś wbije w najbliższym czasie, to jest mój cel na fife20. Sam Mbappe w pierwszej swojej LW strzelił 55 bramek ( ͡° ͜ʖ
@pnowak94: Wydaje się w co drugim meczu, ale wtedy popełnia się głupie błędy plus dochodzą stałe skrypty w doliczonym czasie i kick off, ale tego nie liczę. Czasami są takie mecze, w których robisz wszystko jak należy, ale nie możesz nawet celnie podać, a przeciwnikowi wychodzi wszystko.
Brak szczęścia i tego ostatniego spokoju pod bramką przeciwnika

@Wojtini1996: Zwłaszcza chyba spokoju w obronie ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo w ataku chyba Ci się klei, ja straciłem 27 bramek w tej LW co oznacza prawie 1 na mecz i trochę to zadecydowało że nie wbiłem e2, myślę że masz podobnie i nad tym bym pracował bo wyżej g1 już ta jedna bramka decyduje o wyniku całego
@Raul777: Często tracę bramkę na początku spotkania i później muszę gonić wynik. Gram na klocku :D Właśnie w obronie gra mi się od zawsze dobrze, ale fakt, mógłbym trochę ogarnąć murowanie. W ataku często piłka mi odskakuje, bo odruchowo wciskam przycisk do speeda i to też jest mój błąd.
@Wojtini1996: Najlepiej od razu przyjmować z tą kontrolą piłki która była hejtowana na początku gry że jest zbyt op, to robi robotę bo po przyjęciu od razu możesz robić mikroruchy i zmylić przeciwnika. No może gra się w obronie fajnie ale bez powodu bramek nie tracisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze jest sobie obejrzeć x straconych bramek, mi z tego wyszło że najwięcej traciłem po dragbacku rywala