Wpis z mikrobloga

Mircy, ,,Doktor Sen” to był najlepszy horror 2019 i nawet z tym nie handlujcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #horror #horrory #fanihorroru (grupka na fejsie zaprasza; poleca kanał Galeria Horroru) #trailer

Już po trailerze byłam pewna, że wybiorę się jeszcze w dniu premiery. Niestety jako że akurat 15 listopada (premiera) leżałam jeszcze w szpitalu - wybrałam się jakoś 3 dni później. Wrażenie piorunujące, film 10/10. 3 godziny seansu absolutnie nie poszły na marne. Ubolewam jedynie nad tym, że mogło być więcej cudownej (aż ciary lecą) ścieżki dźwiękowej ze ,,Lśnienia”, ale film i tak rewelacja. O ile można interpretować (i film, i książkę; również część I - ,,Lśnienie) na różne sposoby (mam swoją pewną indywidualną teorię), o tyle wyzwanie czekające Flanahgana było potwornie trudne:
1) Wyreżyserowanie II części jednego z najlepszych horrorów ostatnich kilkudziesięciu lat,
2) Wyreżyserowanie filmu na podstawie wybitnej powieści (o tym samym tytule) wybitnego autora Stephena Kinga.
W obu punktach spisał się fenomenalnie.

Daję trailer, nadal mogę go oglądać (i słuchać, soundtrack, mmm…) godzinami (Wam też polecam!), kto nie był, niech żałuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
S.....a - Mircy, ,,Doktor Sen” to był najlepszy horror 2019 i nawet z tym nie handluj...
  • 14
@Teufell W 2019? Jeśli liczyć te z 2019, to na pewno: ,,To: Rozdział II”, ,,Eli”, ,,Zła siła”, ,,Doktor Sen”, ,,Countdown”, ,,Ekstaza”, ,,Zabawa w pochowanego”, ,,Złe miejsce”. Na pewno coś jeszcze było, ale teraz wszystkich sobie nie przypomnę.