Wpis z mikrobloga

mirki pomuszta bo zaraz #!$%@?ę

#uk #motoryzacja #samochody #zagranico

zmieniłam adres. auto to samo. w paździeniku zapytałam ubezpieczyciela ile za ubezpieczenie to było 600-700gbp. Więc luz
Dzisiaj zmieniam adres i zażyczyli sobie 170 gbp dopłaty ok myśle #!$%@? trudno. Szukam innego ubezpieczyciela do czerwca. Patrzę na porównywarkach a tu #!$%@? cena z 600-700 które widziałam na własne oczy jest teraz 2000GBP. Myślę o #!$%@? co za adres się #!$%@?łam. Sprawdzam grupę ryzyka i okazało się że taka sama jak poprzedni adres na który było to ubezpieczenie za kilka stówek

co to ma być?
  • 42
@PaulStanley: moze duzo przestepstw/claimow/problemow w tej okolicy?, wszystko jest zautomatyzowane, jakis mlot zacznie grasowac w okolicy i krasc/rozwalac samochody, ludzie robia claim'y i i ceny w gore:(.
@kaktusak: nie wiem. jak na Londyn spokojna okolica. ale być może dlatego że dosłownie na granicy między hrabstwami to kwalifikuje się pod londyn i inne kody pocztowe które są o wiele bliżej lub bardziej niebezpieczne. mieszkając 10 minut stąd kupowałam auto pierwsze jako totalna zielonka z NCB równe zero i ubezpieczenie nie wyszło mnie więcej niż 900

wiem jedno, to oznacza przeprowadzkę przed końcem ubezpieczenia XDDDDDD a szkoda bo miejscówka fajna.
@dwa_koty_kastrowane: sprawdzałam na kilku adresach. wrzuciłam stary adres z tej samej grupy ryzyka na którym byłam do niedawna i wyszło 750gbp. zmieniłam tylko adres i 2000 gbp. 10 mil różnicy XD

Teraz siedze i sprawdzam jaki #!$%@? musze mieć adres żeby mieć chociaż poniżej 1k to ubezpieczenie bo jak mam 2k płacić za to to ja już wole auto na lawete do Polski wsadzić
@dwa_koty_kastrowane: a i jeszcze jedno. bo to wszystko wypłynęło przy okazji tego że aktualizowałam polisę przez telefon i wtedy mnie tknęło żeby zobaczyć ile ta polisa kosztuje, bo za samą aktualizację polisy naliczyli 170gbp. która jest ważna do końca czerwca.
i wtedy zaczęłam nawijać do babki dlaczego, no to powiedziała że adres, gdzie auto jest, liczba claimów itd etc.
@dwa_koty_kastrowane: no żebyś wiedział że #!$%@?, dobrze że już teraz wiem to wiem że mam się nastawiać na kolejne przeprowadzanko w czerwcu ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakbym się dowiedziała na kilka dni przed końcem polisy to by mnie taka #!$%@? trafiła że aż Polska by mnie usłyszała
@dwa_koty_kastrowane: 9000 mil, comprehensive. prawko mam ponad 6 lat, NCB leci od 2017, a sama mam 25 w tym roku więc powinno lecieć w dół a nie w górę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

no chyba że moje auto nagle jakimś cudem stało się klasykiem wartym pierdylion złotych wtedy pardon, wysyłam dziada na lawetę do PL ale na pewno tak nie jest XD