Wpis z mikrobloga

mirki pomuszta bo zaraz #!$%@?ę

#uk #motoryzacja #samochody #zagranico

zmieniłam adres. auto to samo. w paździeniku zapytałam ubezpieczyciela ile za ubezpieczenie to było 600-700gbp. Więc luz
Dzisiaj zmieniam adres i zażyczyli sobie 170 gbp dopłaty ok myśle #!$%@? trudno. Szukam innego ubezpieczyciela do czerwca. Patrzę na porównywarkach a tu #!$%@? cena z 600-700 które widziałam na własne oczy jest teraz 2000GBP. Myślę o #!$%@? co za adres się #!$%@?łam. Sprawdzam grupę ryzyka i okazało się że taka sama jak poprzedni adres na który było to ubezpieczenie za kilka stówek

co to ma być?
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dwa_koty_kastrowane: no bywa kurde, auta się nie mam zamiaru pozbywać więc #!$%@?, zapłacone jest do czerwca coś tam sobie znajdę tylko muszę dosłownie kilka dni po przeprowadzce obwieścić pani landlord że zmykam w czerwcu bo minimum 6 miesiecy było no i teraz dupa, najwyżej miesiąc temporary insurance dopłacę jak będzie robić problemy

#!$%@? jak nie coś innego to zawsze się coś musi #!$%@?ć
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Masakra. Ale znam to uczucie. Przeprowadziłem się z Brighton to Liverpoolu 3 lata temu. Tez mi wzrosło 300%... zmieniłem samochód na nowy w leasingu i ratę z ubezpieczeniem płaciłem tyle co mi wyszło samo ubezpieczenie za stare Clio xD
  • Odpowiedz
@tiarecki: to też może być powód bo moje auto jest wiekowe tyle że w zasadzie tylko patrząc na rocznik
dlatego mówię że jak to byłaby wina auta to taniej mnie wyjdzie wysłać to to na lawete do Polski, rodzice się zaopiekują XDD
ale tu jest ewidentne zderzenie z rzeczywistością bo teraz siedzę i wpisuje adresy z tych niby najbezpieczniejszych kodów pocztowych w okolicy i ledwo poniżej 1000 udało mi się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaulStanley: zadzwon a nie bawisz sie w porownywarki, mi co roku z kilku kompow, vpnie i w roznych przegladarkach wychodzi ponad 1000, dzwonie i zawsze schodze ponizej tego, co mialem rok wczesniej. Po prostu zadzwon
  • Odpowiedz
@adriano30: powiem tak, kiedyś zadzwoniłam do mojego ubezpieczyciela jak po pierwszym roku mi podwyższyli ubezpieczenie XDDDDD zamiast obniżyć mimo że nic nie zrobiłam. to zrobili mi łaskę 20 funtów obniżyli ale nadal było więcej niż płaciłam wcześniej.

adres jest ewidentnym winowajcą no bo jeśli na samej porównywarce jest taki #!$%@? że na starym jest mniej O POŁOWĘ no to wiadomo gdzie pies pogrzebany

przecież nie zejdą mi z 2k do
  • Odpowiedz
@adriano30: no to ja tez jestem właśnie w admiralu, tak mi babka powiedziała jak powyżej ze o tak jest bo adres tamto sramto

Cóżeś im nagadał ze tak zjechali? Bo u mnie gadka ze u innych taniej nie działała XD
  • Odpowiedz
@PaulStanley: Dziękuje Ci bardzo... 29 stycznia przyszło mi przypomnienie o składce do 5 lutego... i tak sobie o nim zapomniałem. Czytam twój wpis... #!$%@?! patrzę na zegarek 4 luty. Uf ale fart. Przelew właśnie poszedł :D
  • Odpowiedz
@PaulStanley: nie ma czegoś takiego jak grupy ryzyka adresów - każdy ubezpieczyciel ma własne i poufne kryteria. Sprawdź ilość kradzieży i włamań do samochodów w obu miejscach na stronach policji. Jeżeli to nie to, to znaczy po prostu że kierowcy z twojego nowego adresu często rozbijają auta
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PaulStanley: not good enough, oburzajace, mam lepsza oferte skad inad, jakim cudem zmiana adresu mogla tak zmienic, tu nic sie nie dzieje. Ogolnie nagabywanie do upadlego.
  • Odpowiedz
Sory dopiero teraz ogarnelam

@Wujek_Fester: directline nigdy mi nie wyszło taniej niż admiral

@piwniczak: w takim razie zrobię im inbe na telefonie. Bo miałam z nimi przez dwa i pół roku black box i wiedza jak jeżdżę, mam z nimi dodatkowa zniżkę za ten cały okres śledzenia mojej jazdy. Statystyki policyjne tez są ok bo bym się nie przeprowadzała w ryzykowne miejsca bo żyje sama und moje auto maj preszys, nie ma przesadnej wartości materialnej na pierwszy rzut oka bo wycenia mi ubezpieczyciel go na 1500 patrząc ze swojej durnej statystyki a rzeczoznawca dał 2x tyle znając pełna historie
  • Odpowiedz
@PaulStanley: wyklocac sie mozesz i powinnas, ale moze zwyczajnie jest tak, ze ludzie mieszkajacy na twojej ulicy powoduja ponadprzeciatna ilosc wypadkow. Nikt tego nie liczy recznie, ze OPa mozna skubnac na kase, tylko wylicza to algorytm na podstawie wszystkich danych dostepnych ubezpieczycielowi.
Poza tym, pamietaj, ze ubezpieczenie pokrywa nie tylko koszt twojego samochodu, ale tez innych samochodow i infrastruktury, a przede wszystkim koszty leczenia i odszkodowania za obrazenia ciala +
  • Odpowiedz