Wpis z mikrobloga

@levusek1992: To nie to samo xD jak sobie przypomnę to co się wtedy działo „zrobię avatar/baner/belkę”, zdobywanie rang na forach, „forum serwera XYZ” z CS 1.6 i wszelkie warezy. Złota era internetów gdzie ze stron się korzystało a nie zamykało reklamy/powiadomienia o ciasteczkach/rodo.
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: Tęsknię za czasami takich forów. Teraz większość dyskusji odbywa się na grupach fb. Nie podoba mi się taka centralizacja. Wtedy łatwiej było o anonimowość.
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: 10lat minelo, a moi najlepsi przyjaciele "z internetu" dalej sa ze mna :D Pamietam tez aferki jakie sie krecily, ze zawsze musialam wbic na moda i kislam z ludzi podlizujacych sie mi xD to byly czasy, teraz nie ma czasow.
  • Odpowiedz
@rafau16: niby tak, ale już chyba trochę wyparłeś negatywy z tamtych czasów (chodzi mi o okienka). Teraz pojawia się info o cookies i rodo, zamykasz i koniec (zazwyczaj). Jak sobie przypomnę te latające stroboskopy, uciekające "iksy", milion nowych okien otwartych po zamknięciu popupa czy jeszcze lepiej całego okna przeglądarki uciekającego przed kursorem, to aż mnie skręca ( ͠° °)

Inna sprawa, że faktycznie klimatu tamtych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WstretnyOwsik: Ja chcę fora z powrotem, ale bym tam posiedział ( ͡° ʖ̯ ͡°). A nie teraz te grupy na fejsie, gdzie nikt sensownie nie odpowie, trzeba pisać nazwiska, widzą to znajomi i nic, totalnie nic, nie da się znaleźć.
  • Odpowiedz