Wpis z mikrobloga

Jaki komputer kupić? Zestawy komputerowe na luty 2020
Macie zamiar kupić nowy komputer? Nie do końca się na tym znacie lub z tematu wypadliście lata temu? Nie ma sprawy! Jak co miesiąc mamy dla was polecane zestawy komputerowe. Znajdą coś dla siebie zarówno kompletni laicy, jak i osoby z doświadczeniem. Wystarczy określić swój budżet (od 900 do 8300 złotych) i dostajecie listę gotowych części. Możecie pójść z nią do dowolnego sklepu lub kupić całość łącznie ze złożeniem kilkoma kliknięciami. Mamy też polecane myszki, klawiatury, obudowy i monitory. W razie problemów zawsze służymy pomocą - prywatnie, na Mirko czy w komentarzach pod tekstem. Bez dalszego przynudzania zapraszamy do czytania:

https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_luty_2020

#purepc #pcmasterrace #komputery #technologia
PurePCpl - Jaki komputer kupić? Zestawy komputerowe na luty 2020
Macie zamiar kupić ...

źródło: comment_dwziap39B6w4SziiPqmCZJTeWzC8zGS0.jpg

Pobierz
  • 12
@KonkeyDong: Zależy. Jeśli składasz samemu to procesor zawsze można zwrócić w ciągu 14 dni przy zakupie przez internet. ;) Jeśli planujesz zamówienie złożonego już zestawu - raczej nie ma co ryzykować.
@KonkeyDong: zawsze możesz spytać sprzedawcę. Na alledrogo niektórzy już oficjalnie piszą w opisach, że sprzedają R5 1600 w 12 nm. W takim przypadku nie ma sensu kupować R5 2600, a zaoszczędzoną stówkę możesz przeznaczyć na lepsze chłodzenie CPU, bo te w nowszej wersji R5 1600 jest mniejsze niż w starszej.
  • 0
@Armo11 A i tak się co jakiś czas znajduje ktoś, kto krzyczy, że PPC przekupione albo fanboye jednej czy drugiej strony! ¯_(ツ)_/¯ A my polecamy po prostu to co na daną chwilę się bardziej opłaca.
@PurePC_pl: Właśnie zamówiłem taki o to zestawik. Nada się?
Nie jestem przekonany co do karty graficznej. Polegam na Was, mam nadzieje że się nie zawiodę :)

Radeon RX 590 Nitro+ OC 8GB GDDR5 (11289-02-20G)

B450 GAMING PLUS MAX

Ryzen 5 2600, 3.4GHz, 16 MB, BOX (YD2600BBAFBOX)

Viper 4, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL16 (PV416G320C6K)

M9PeGN 512GB PCIe x4 NVMe (PX-512M9PeGN)

Vero L2 500W (SPC164)

Pure Base 500 Window Black