Wpis z mikrobloga

Mirki stawiam sto bananów że nikt nie rozwiąże tego problemu. Lubię na FB takie strony jak tok FM, polityka, gazeta wyborcza etc. Czasem kłócę się tam z oszołomami ale nie chcę żeby widzieli to moi znajomi. Prześledziłem wszystkie ustawienia prywatności ograniczyłem widoczność postów etc ale nadal na swoim drugim koncie widzę komentarze na ww. stronach. wiadomo jakie mamy czasy i nie mam ochoty aby moi najbliżsi znajomi, dalsi, bądź koledzy z pracy, współpracownicy wiedzieli jakie mam poglądy polityczne i w jakich uczestnicze dyskusjach. Jak to zrobić? #facebook #fb #prywatnosc #pomoc HELP !!! ¯_(ツ)_/¯
  • 8
ale nadal na swoim drugim koncie widzę komentarze na ww. stronach


@ToxycznyKarol:
Bo prywatność ogranicza się do twoich wpisów. A ty komentujesz cudze. Wiec jeśli tam ktoś dał ustawienie "publiczne", to również komentarze będą publiczne i nic z tym nie zrobisz.
Załóż drugi konto facebook. Jedno na chrome, drugie na firefox jak nie chce ci się przelogowywać.
@deryt komentarze są publiczne bo grupy są publiczne. ale odkryłem coś na drugim koncie Mam polubione te same grupy więc może dlatego widzę te posty, znajomi którzy nie mają polubionych tych samych grup nie powinni widzieć tych postów, mam rację?
na przykład teraz na stronie polityki skomentowałem że nie widzę przesłanek aby otrzymał nagrodę Nobla Marian Turski bo nie jest osobą o światowej sławie ani nie zrobił nic dla pokoju na świecie :) zaraz przypomniało mi się że szef ma trochę odmienne poglądy ;)
nie mają polubionych tych samych grup nie powinni widzieć tych postów


@ToxycznyKarol:
1. Zamiast "polubionych" powinno być "zaobserwowanych". Można obserwować grupę, a nie dać lajka.
2. Jak wejdą na grupę, bo akurat dziś szukają tam jakiś informacji to przypadkowo mogą znaleźć twój komentarz
3. Facebook i tak może podsunąć im post komentowany poprzez znajomych. Ma różne dziwne algorytmy na posty na "Wallu".