Wpis z mikrobloga

@Den7: Jakie masz wymagania? Jedno będzie dobre jeśli masz jakieś oszczędności które chcesz wrzucić na lokaty, inne jeśli wydajesz dużo na paliwo, wyjeżdżasz za granicę, korzystasz dużo z bankomatów, jesteś biednym studentem. Ja mam aktualnie prawie dziesięć kont (miałem więcej, ale trzy zamknąłem na przełomie roku, kilka innych w ostatnich latach) i uważam się za eksperta w tej dziedzinie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Den7: jak masz <26 lat to Mobi jest darmowe. Fajne. Jeśli wiosen na karku masz więcej, to w przypadku konta Direct w miesięcznym okresie rozliczeniowym musisz wykonać płatności na sumę min. 300 zł (by nie ponosić opłaty za kartę). W promocji możesz zgarnąć 160 zł na start.

Porównać możesz sobie jeszcze np. Pekao (konto darmowe przy wpływie 500 zł + 1 płatność miesięcznie), a do tego promocja z premią 200
@Den7: Z tych wymagań u mnie sprawdza się Alior. Jak weźmiesz konto Jakże Osobiste, to możesz mieć do tego oszczędnościowe oprocentowane 3% (do 20000zł). Oddziałów ma dużo, placówek partnerskich jeszcze więcej, rewelacyjny Kantor Alior, aplikacja daje radę.