Wpis z mikrobloga

O jak mi się światopogląd poprawił jak zerknąłem do #kanada przez street view ( ͠° °)

Już wiem skąd się bierze scenografie do horrorów typu hills have eyes ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prowincja #!$%@? jego mać (w komentarzach cała nitka zdjęć będzie - polecam) #wies #ameryka ##!$%@?

Pierwsze co się rzuca w oczy to bieda jak #!$%@?, same gruzy na ulicach, #!$%@? chatki z gówna, krzywe słupy z ociosanego drewna - jakby się czas zatrzymał w latach max 90 i tak zostało

#emigracja

Aha zdjęcia są z roku 2019 jak co ( ͡° ͜ʖ ͡°) dużo w komentarzach miasto to

Saint-Benoît

#ciekawostki
suqmadiq2ama - O jak mi się światopogląd poprawił jak zerknąłem do #kanada przez stre...

źródło: comment_JbK19rGw58RhjC992TLQFnHska9iL7ux.jpg

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: odnosze wrazenie, ze nigdy nie wyjechales ze swojego Bialegostoku i a Kanade zwiedziles... no ale tylko na tym Street View, polecam sie tam wybrac na wlasna reke, wynajac sobie furke i przejechac przez kilka miasteczek! :D
  • Odpowiedz
@qpa29: Nie będzie można porównać, #!$%@? polacy mają takie kompleksy że zdjęcie gówna z lasu polskiego będą porównywać do miami bo hameryka jak te #!$%@? polki żony turasów w niemczech, świni da dupy ale polakowi nie bo polak
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: spoko jak kanada wejdzie do eu to jej zaraz zaplacisz w funduszach spojonsci na nowa/lepsza infrastrukture. Aha zapomnialem ze ty nie lubisz placic podatkow na normalnej umowie, to jest dla frajerow, niech inni utrzymuja panstwo:)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: no i dobrze, nie wpuszczaja golodupc.. ktorzy po 3 miesiacach ida poz zasilek bo im "nie wystarcza" na zycie, normalne reguly emigracji (jak w usa, au czy innych), miejmy nadzieje ze w uk bedzie podobnie, nie bedzie mogl kazek z sosnowca wsiac do rajanarea i sobie poleciec to barnsley porzucac paczkami po magazynie:)
  • Odpowiedz
suqmadiq2ama


@suqmadiq2ama: no to chyba masz słabe informacje... zainteresuj sie chociazby programami PNP, Express Entry, IEC - poczytaj, zdobadz wiedze i wroc, to ze byles u jakiegos Januszexa, ktory miernoty zbiera po krajach i zalatwia za nich wszystko, nie oznacza, ze takie zasady dzialaja wszedzie ;)
Ja tez lece do Kanady do pracy i jedyne, co zaplacilem, to urzedowe obligatoryjne $330 CAD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@suqmadiq2ama: mnie właśnie street view wyleczyło z małych kompleksów że u nas w Polsce jest syf, a na zachodzie i w Ameryce Północnej wszystko super wygląda. Spore miasta w UK wyglądają gorzej niż nasze najbardziej zapuszczone miasta, a wiochy wszędzie są podobne, nawet zaryzykowałbym że nasze są ładniejsze.
Po prostu nie mamy się czego wstydzić. Tak samo z infrastrukturą, tam często jest dużo gorsza niż u nas.
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: No dokładnie ale polacy mają takie kompleksy że będą walić konia do bezdomności w usa a pluć na darmowe studia we wrocku czy warszawie oraz wymieniać sebiksów i januszy na ulicy w opozycji do bezdomnych i bandytów w usa - zagraniczne lepsze bo nie polskie.
Jak pierwszy raz się wyporowadzałem z polski to tak samo miałem w głowie nasrane a po obmieszkaniu prawie całej europy do dziś (i nie
  • Odpowiedz