Wpis z mikrobloga

Znajomy Anglik na Facebooku napisał: "Czas by emigranci zaczęli się pakować, odzyskaliśmy nasz kraj"...

Nie wiem czy się śmiać czy płakać...


Głupota i hipokryzja tych ludzi wciąż potrafi mnie zaskoczyć.

#uk #emigracja #europa
  • 79
  • Odpowiedz
pewnie gdzieś są, ale jak żyję tak jeszcze nie widziałem ani nie słyszałem takich bzdur, czy to na fb, telewizji, radio, itp.


@patrol798: to sobie zobacz co chociażby na wypoku wypisują o Ukraińcach, którzy w Polsce pracują XD
  • Odpowiedz
@patrol798: Tego typu ludzie mają łatwe i przyjemne zycie.
Taka jednostka jest za głupia by spojrzeć na temat z szerszej perspektywy.
Napisał jakieś gowno, to była chwila i już o tym zapomniał. Problemy ograniczają się do tego żeby coś wsadzić do ryja i spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrol798: ojjj, nie chce mi się szukać, bo nie zapisuję takich wpisów, ale ile razy było w gorących plucie na Ukraińców w żabkach czy biedronkach, nazywanie ich upaińcami, żarty w stylu żopu 50 w paszczu 100 itd. są na porządku dziennym... Przejrzyj sobie tag #wroclaw albo #ukraincy - większość takich wpisów na szczęście jest usuwana przez moderację, ale jak trafię to podrzucę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
  • 1
@geuze: ok, ale nie do końca o to w moim wpisie chodzi... z tymi komentarzami, o których piszesz spotkałem sie wielokrotnie czy to Polak czy Anglik itd.
  • Odpowiedz
@patrol798: no to wytłumacz - bo plucie na imigrantów jest w polskim internecie dosyć powszechne :) Rozumiem, że w UK to wchodzi już na wyższy poziom - brukowej prasy i gównianych programów telewizyjnych przy okazji brexitu, ale do końca nie wiem co cię dziwi, skoro tyle lat już mieszkasz za granicą.
  • Odpowiedz
@Borntobefit: bo glupio mu powiedziec ci prosto w ryj ze masz sie pakowac, dla nich jeden pies Polak czy Rumun lub inny Węgier, wszystko wschodnia Europa, kiedys nawet jednego pytalem czy Finlandia to wschodnia to stwierdzil ze zachodnia¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@patrol798: no przeczytałem, zrozumiałem. Ja odpisałem na następną Twoją wiadomość, że nigdy czegoś takiego nie widziałeś, a przecież nawet w Polsce na wypoku czy FB nie brakuje podobnych komentarzy o Ukraińcach czy innych narodowościach.
  • Odpowiedz
  • 3
@geuze: No nie widziałem by Polak mający dziecko z Ukrainką będącą jego żoną pisał coś na emigrantów. Takich wpisów nie widziałem od Niemców czy Amerykanów no i Polaków. Ale wierzę Ci, jeśli tak było to ok, ja się z tym nie spotkałem wczesniej.
  • Odpowiedz