Wpis z mikrobloga

@Keris: To jakieś małe, nowe, kreatywne wydawnictwo tworzone przez kilka osób. Z opisu wygląda na to, że generalnie robią co chcą i chyba autor komiksu zaadaptuje jeszcze inne powieści Lema. Skusiłem się na pakiet z koszulką. Można też sobie zażyczyć dedykację, wykonaną jako wrys. Przejrzałem recenzje i ludzie generalnie przyjęli dzieło bardzo pozytywnie.
  • Odpowiedz
@Silvaren:o komiksie się nie wypowiem, mogę napisać o samej historii że jest świetna. To też jest dobry punkt startowy dla kogoś kto nie czytał wcześniej Lema. Sam właśnie od tego zacząłem :)
  • Odpowiedz
Już widzę, że autorzy komiksu nazmyślali. Statek kosmiczny, którym podróżowali bohaterowie to była wielka rakieta a nie jakiś kwadrat czy romb.
  • Odpowiedz
@Silvaren: W tym miesiącu przeczytałam dwie pozycje Solaris i Katar, trzecia w trakcie czytania. Kawał dobrej literatury, także w wolnym czasie warto chwycić po którąś z jego książek. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Silvaren: polecam też megaprodukcję z Audioteki. Występują tam Olbrychski i Czubówna. Fantastyczny klimat. Przesłuchiwałem wielokrotnie. Szkoda że nie powstał film bo to prawie gotowy scenariusz.
  • Odpowiedz