Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
Shay & Blue London Framboise Noire jest już w moich rękach. Starannie zapakowana i zabezpieczona paczka, ładnie pudełko oraz przepiękny kolor flakonu robią bardzo dobre pierwsze wrażenie. Pierwszy test i od razu zdecydowałam się na global.

Framboise Noire otwiera się buzującymi, rześkimi owocami, jakbym dopiero co otworzyła gazowaną oranżadę. Ten efekt bardzo szybko znika, owoce stają się bardziej syropowe, gęste, jednak nie są słodkie a kwaskowe - jest to już zapach owoców wyjętych z niskoprocentowej nalewki lecz bez drażniących tonów alkoholowych. W kolejnej fazie dzieje się coś bardzo ciekawego, bowiem zaświeciła mi się lampka, jakby to głupio nie zabrzmiało, że skądś znam tę "konsystencję" zapachu. Stanęłam przed szafką z perfumami i Eureka, jeśli ktoś zna ELDO Remarkable People, to mniej więcej wie jak przez następna godzinę lub trochę dłużej pachnie FN, jednak zamiast szampańskiego grejpfruta są szampańskie owoce leśne. Po tym czasie wjeżdża już malina + delikatne drewno. Na szczęście nie czuję tu oudu, więc jeśli ktoś to właśnie jego najbardziej oczekiwał, może być rozczarowany. Ostatnie opary zapachu to, malina rodem prosto z Virke od Svensk Parfym, chociaż nie jest tak soczysta i świeża, jak zerwana dopiero co z krzaka, ale z całą pewnością ją przypomina.

Podsumowując, jestem bardzo zadowolona zarówno z zakupu, jak i z tego, że udało nam się rozebrać markę, która nie ma żadnego fejmu na tagu. Mimo że wyczuwam w nim elementy innych zapachów, to nie znam żadnych perfum, do których mogłabym je całościowo porównać. Trwałość bardzo dobra, nie skupiłam się jakoś szczególnie na projekcji, ale po jakimś czasie od zarzucenia dwóch strzałów na szyję usłyszałam, że pachne bardzo intensywnie. Totalny uniseks. Nie chcę dla ich oceny stosować żadnej skali, ale jeśli miałabym je już jakkolwiek ocenić, to ocena byłaby bardzo wysoka.

#perfumy

corka_mirka - Shay & Blue London Framboise Noire jest już w moich rękach. Starannie z...

źródło: comment_fvnMGK5NB3VWM0No5jot0WDVkTDKLk1a.jpg

Pobierz