Wpis z mikrobloga

Wiadome było że odstawią niemca za pomocą menela. Zbyt dużum zagrożeniem się on stał dla firmy mex-monia odciągając uwagę konona od szczura i nagrywając filmiki z ekspoze w starym stylu. Blokowiano już nawet gotów na wyjazd asterką do krakowa aby tylko miec nowe materiały. Włascicielce szczura tez to odpowiada bo kanał będzie dalej podtrzymywany przy życiu dzieki akcjom z knurem.
Mam nadzieję że niemiec nie spenia, podejmie rekawice, pokaże pedro jego miejsce i nie każe długo czekać na nowe materiały odbudowanego uniwersum w którym głowne role grają konon i łoś.

#kononowicz #patostreamy
  • 9
@Grzechogrinder: Menel już przy początkowym rozwoju swojej kariery redaktora, kiedy podzielili się tak, że niemiec wziął ćpuna i z nim nagrywał a menel z kononowiczem, to cisnął niemca, ze nie ma żadnych pomysłów, że nie ma to sensu itd a menel to miał oczywiście wtedy świetne pomysły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taaa, mam 5 twardych dowodów i 3 poszlaki hehehe. To co? Sadzisz ze jesli ktoś nie zadzwoni na szkolną i nie nagra grubego jak do czegoś sie przyznaje itd. to nie może wysnówać jakis wniosków na jakims forum? Absurd. Wiekszosc oglada te telenowele bo jest tam jakas prawda, bo menele jednak nie potrafią grać i bardzo dużo można wywnioskować z ich zachowania, wnerwiania się na pewne sprawy albo celowego przemilczania innych kwestii.
@Grzechogrinder: Jesteś jedną z nielicznych tutaj osób które widzą ten związek przyczynowo-skutkowy bo większość jest zachwycona Mexicanem i jego cudownym wizerunkiem abstynenta (kreowanym przez latex sp. Zoo.) Już od dawna tutaj trąbiłem że Menel Mexicano jest marionetką w rękach sławka a te ich niby wzajemne "ciśnięcie" to właśnie tylko dla niepoznaki. Brawo za słuszne wnioski i całkowicie się zgadzam z tym co piszesz.