Wpis z mikrobloga

Znalazłem na OLXie ofertę sprzedaży używanego sprzętu w cenie 500 zł + przesyłka, gdzie nówkę można kupić za 470 zł z przesyłką darmową. Jak o tym napisałem facetowi to powiedział, że mam sobie w takim razie kupić w sklepie i że mam mu czasu nie zawracać xD
Co tacy ludzie chcą osiągnąć? ¯_(ツ)_/¯
#olx #cebula #cebuladeals #zalesie
  • 35
  • Odpowiedz
@poetakodu typ szuka jelenia a pelno takich w polsce tak samo jak kupowanie gier w xbox store gry nie schodza z ceny przez dwa lata gdzie wydania pudelkowe kosztuja juz max 50 pln
  • Odpowiedz
o nie jest tak, że znalazłem w jednym niszowym miejscu taniej. Taka jest normalna sklepowa cena tego produktu, za którą ten facet też musiał kupować :P


@poetakodu: to kup w tym sklepie i nie truj facetowi dupy¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@szeryf3city ten produkt jest ciągle łatwo dostępny w wielu różnych sklepach, więc czasowo szybciej wyjdzie zamówić w sklepie niż czekać aż mu przelew przyjdzie i potem wyśle :P
  • Odpowiedz
@poetakodu: tak jak napisał @mlodyapollo, mógł wystawić ten towar kilka miesięcy temu, gdy cena była znacznie wyższa i w międzyczasie nie analizował aktualnej wartości w sklepach. Mogłeś mu napisać, że ten towar kosztuje teraz X i proponujesz mu x-100zł, pewnie poszedłby na takie coś, gdyby zależało mu na sprzedaży.
  • Odpowiedz
  • 1
@poetakodu jak ja sprzedawałam laptopa (nieużywany, zafoliowane pudelko) to też do mnie pisali ludzie, że za drogo bo oni jak sobie odlicza VAT na firme to ich wyjdzie taniej kupić w sklepie. To po #!$%@? pisali do osoby prywatnej dalej nie wiem
  • Odpowiedz
nie rozumiem tego hejtu na mnie. Czy to, że koleś sprzedaje używkę drożej niż nówka ze sklepu jest normalne?


@poetakodu: Zachowałeś się normalnie, każdy chyba by wysłał takie zapytanie. Nie widzę niczego nagannego w Twoim zachowaniu.
  • Odpowiedz