Wpis z mikrobloga

@CocoJambo14: Gratulacje! Również #podlasie lecz okolice Białegostoku. Nie rozważaliście zakupu czegoś nowego w tej cenie? Znam przypadek właśnie takiego Fendta w którym skrzynia je.... się na potęgę. Oczywiście nie generalizuje, osobiście jeździłem tylko 818 TMS, dobrze to wspominam. W każdym razie życzę bezawaryjności, bo to jest najważniejsze (òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 1
@skarbnik_ Skrzynia #!$%@? się na potęgę? To jedne z najmniej awaryjnych skrzyń, ale każdy ma swoje zdanie. Nie szukaliśmy nic innego bo już przywykliśmy do fendta i nic nie jest tak wygodne w korzystaniu jak te ciągniki
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Może to jednostkowy przypadek, może coś jest z nim nie tak. W życiu przejeździłem trochę tylko JD i Steyerami, więc o Fendtach się za bardzo nie wypowiadam, jak wyżej: nie generalizuje. Oby ten jeździł jak najdłużej! Za ile poszedł ten TMS? Reszta ciągników to też Fendty?
  • Odpowiedz
  • 1
@sakahashi Kiedyś rozmawiałem z pewnym przedstawicielem claasa I mówili że też mieli taka historię xD

@Majk1989 Nie powiem ile dokładnie, Ale z tego co patrzyłem na otomoto to można kupić nowe wypasione rs6 I Jeszce zostaje od #!$%@? na paliwo xD

@laza O 1050 pytałem na placu to mówił gość że 1500000 netto już dobrze wyposażony xD (zaczyna się od 1200000-1300000 netto
  • Odpowiedz