Wpis z mikrobloga

#koty #zwierzeta
Wiecie co mnie wkurza?
Kiedyś na początku jak jeszcze byłem świeżo na własnym utrzymaniu, mając kota to kupowałem mu różne karmy dla zwierząt ale zazwyczaj były to biedronkowe tematy ze względów finansowych.
W końcu gdy zmieniłem pracę i podniósł się trochę standard życia mogłem w końcu pozwolić żeby kupować kitkowi lepsza karmę od tej biedronkowej. I tak kiedyś rozmawiałem ze znajomą i mówię, że karmię mojego kota Puriną xD i nagle atak #!$%@? "PURINA TO GÓWNO, NIE KUPUJ TEGO SWOJEMU KOTU CHCESZ GO ZABIĆ???" I tak jeszcze kilka takich osób na swojej drodze spotkałem, lecz niestety nie potrafiły mi wyjaśnić dlaczego xD
Zatem teraz mówię wam, zindoktrynowani przez weterynarzy mających umowy z Dolina Noteci i innymi dziwnymi koneserskimi firmami: To już jest zwierzęce #!$%@? mozgowe xD
Proszę was nie popadajcie w skrajność, może jeszcze niedługo będziecie waszym zwierzętom myć ząbki i wycierać dupsko po sraniu?
Purina,Whiskasy i inne to szkodliwe gówno? Udowodnijcie to, pokażcie badanie a następnie pokażcie to mi i innym ludziom którzy karmią swoje futrzaki zwykłymi karmami od wieku lat xD niektórym serio #!$%@?. Moim zdaniem to podchodzi pod #antyszczepionkowcy
#teampurina i #!$%@?
  • 11
@Lillain: @mmaku89: Ludzie i inne stworzenia są mięsożerni i nie oznacza to, że mają jeść tylko i wyłącznie mięso. Ten artykuł w jakiś sposób się do tego odnosi , ale w jakiś, nie ma konkretów xD Ehhh #!$%@? może jeszcze macie licencję na posiadanie kota?
Co do tej strony - produkują karmę dla zwierząt, będąc konkurencją dla Whiskasa i innych. Zatem ich argumenty są invalid, jest to strona w sporze
@mmaku89: Ma krótki układ pokarmowy przystosowany jedynie do trawienia miesa. A jednak je nie-mięso i żyje, nie umiera, nie cierpi.
Jak dla mnie te gadanie firm produkujących luksusowe karmy dla zwierząt to synonim Jerzego Zięby mówiącego, że człowiek przyjmie witaminę C ale tylko lewoskrętną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konstelacjaniesamowitosci: Zamiast #!$%@?ć głupoty to kup po prostu swojemu kotu porządną mięsną karmę, a nie gówno z wypełniaczem z kukurydzy czy pszenicy, które tylko pęcznieje i gnije mu w żołądku. Kot zje mniej (bo karma bardziej wartościowa), cenowo wyjdzie Ci podobnie, a nawet zaoszczędzisz sobie w przyszłości na leczeniu zwierzaka, bo będzie zdrowszy. Człowiek nie jest wyłącznie mięsożerny, nasz żołądek bez problemu trawi owoce, warzywa i inne rzeczy poza mięsem. Żołądek
@konstelacjaniesamowitosci: Xd typa z tak wypranym mózgiem dawno nie widziałem, to jak rozmawianie o epapieroaach, kościele czy rodzaju skrzyni biegów z Januszem.
A to, że koty chcą #!$%@?ć KitKaty czy inne łiskasy jest wynikiem uzależnienia od tego gowna, tak samo jak będziesz gownoarza karmić Maciem to na każde inne żarcie będzie patrzeć wilkiem i za każdym #!$%@? razem będzie chciało żreć fast foody bo w Macu i kociej karmie masz #!$%@?