Wpis z mikrobloga

#bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpodludzi ja pindole jak mnie bawią te komentarze w stylu łoooo ty prawaku ty taki i taki a wy to tacy, albo patrz jak lewactwo dostaje w dziurę ale zajebiscie bla bla bla. Ludzie są tak śmiesznie wmanipulwani w te dwie zagrody że to jest żałosne, prawda jest taka że taka przynależność jest gówno warta i służy tylko partiom, nikomu innemu a już napewno nie zwykłym ludzikom którzy w internetach robią z siebie bekę obwieszczając jakimi to oni są lewakami/prawakami czy #!$%@? wie kim tam jeszcze, weźcie się ogarnijcie do kyrwy nędzy, odpuśćcie sobie i żyjcie własnym życiem, czas leci a wy się skupiacie na nieistotnych kwestiach, Chcecie coś zmienić? - idziecie na wybory, a #!$%@? w internecie w jakichś komentarzach tez ze jedni są lepsi od drugich i odwrotnie to nic innego jak robienie z siebie konika z klapkami na oczach i oto chodzi dla tych naszych partyjek w rządzie.
  • 3
@Kruszec wątpię może jakiś mały procencik jest opłacony, ale większość to pożyteczni idioci ¯_(ツ)_/¯ odpłatnych jeszcze mogę zrozumieć w końcu chodzi o hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)