Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@marcpol Dostanę nr rachunku do przelewu albo mogę po podpisaniu wpłacić gotówkę? Czy mam na to kilka dni? Posredniczka dzisiaj niedostępna, a muszę to sobie rozplanować :/
  • Odpowiedz
@Boczka: Wraz z podpisywaniem umowy kredytowej jest zakładane konto w ING. Wystarczy zasilić konto odpowiednią kwotą. Możesz przelać pieniądze z innego konta, wpłacić środki w kasie lub wpłatomacie banku. Jest to warunek do uruchomienia kredytu, a ten termin wynika prawdopodobnie z umowy przedwstępnej lub deweloperskiej.
  • Odpowiedz
@Boczka: Jeśli to budowa lub remont domu to uruchomienie środków zależy od Ciebie i jest możliwe po spełnieniu warunków widniejących w decyzji kredytowej. Jeśli wybrałaś ofertę "lekka rata" to jednym z nich jest opłata prowizji.

Na uruchomienie kredytu w przypadku oprocentowania stałego masz 60 dni od podpisania umowy, a w przypadku oprocentowania zmiennego jest to 180 dni.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@marcpol Dzięki za wiadomość. Bardziej chodzi mi to, co mogę zrobić, żeby kasę dostać najszybciej i chcę być na wszystko przygotowana, czyli pokryć wszystkie opłaty od razu, jeśli to cokolwiek przyspieszy to mieć przy sobie gotówkę.
  • Odpowiedz
@Boczka: Aby dostać pieniądze jak najszybciej trzeba spełnić warunki do wypłaty. W przypadku budowy domu na pewno będzie to złożenie wniosku do sądu rejonowego o wpis hipoteki, opłata prowizji w ofercie "lekka rata", a w przypadku ofert promocyjnych również zawarcie umowy ubezpieczenia. W zależności od indywidualnej sytuacji analityk może postawić dodatkowe warunki.
  • Odpowiedz