Wpis z mikrobloga

@Raksi: wiesz może czy można później tylko część odsprzedać? Bo sparaw wygląda tak że zostałem wylosowany na kncie koleżanki która niestety musi odpuścić wyjazd, i są to dwa mecze polska vs play off i polska vs szwecja. jest opjaca, że opłacam wszystko, a potem odsprzedaje jej bilety a swoje zostawiam?
@Bergi: "Platforma odsprzedaży biletów umożliwi kibicom Polski ("Fans of" Polska) oferowanie biletów do odsprzedaży po cenie nominalnej za pośrednictwem portalu euro2020.com/tickets. Platforma odsprzedaży będzie dostępna na późniejszym etapie w 2020 r. Platforma ta pozwoli kibicom bezpiecznie kupować bilety od innych kibiców, poprzez oficjalny kanał sprzedaży UEFA. Eliminuje to ryzyko nabycia nieważnych lub sfałszowanych biletów i gwarantuje, że sprzedawcy otrzymają swoje pieniądze w całości."

Źródło: https://support.tickets-euro2020.uefa.com/hc/pl-pl/articles/360010610920-Czy-b%C4%99d%C4%99-mia%C5%82-mo%C5%BCliwo%C5%9B%C4%87-odsprzeda%C5%BCy-bilet%C3%B3w-w-przypadku-gdy-nie-b%C4%99d%C4%99-m%C3%B3g%C5%82-wzi%C4%85%C4%87-udzia%C5%82u-w-meczu-

Więc tak, będzie możliwość odsprzedaży.
@Raksi no to wiem, bardziej mi chodzi czy można część z rezerwacji (1 osobe) odsprzedać a drugą zostawić
Napisałem do nich wiadomość, do 7.02 jeszcze czas ;)