Wpis z mikrobloga

@Miorz: Ja jestem tylko widzem i wolałbym by mexicano pił ale jeżeli wygląda lepiej niż kiedyś i mówi że nie piję to nie stalkuje go i nie próbuje tego szukać xd bo jak oszukuje to sam siebie.
@Knurdowora: mylisz pojęcia kolego, tu każdego gówno obchodzi czy Mexicano pije czy nie, tu chodzi o to, że on się zapiera, że nie pije, zbija na swojej abstynencji hajs, robi filmiki o tym jak to jest rzucić alkohol itp i ukazywana jest tutaj jego obłuda, jego niesamowity kłamliwy styl życia i dwulicowość
@Knurdowora: pije ale ograniczyl sie.Jest troche filmikow jak nagrywa podchmielony a poza filmami wieczorem moze i zdarza mu sie ze zachleje pałe do nieprzytomnosci. Ból wiekszosci jest o to ze nabiera widzow ze nie pije w ogole i na tym sie dorabia
@Knurdowora: ja miałem w bloku przypadek gość nie pił ogólnie ale jak ktoś mu zaproponował kieliszek czy piwo to 2 miesiące leciał dzień w dzień. Kończył gdy nie miał już hajsu, a godność nie pozwalała mu okraść rodziny czy zebrać pod sklepem. Może u mexyka być podobnie i jakby wypił dużo to już by poleciał znowu. Z drugiej jednak strony dziwne, że alkoholik z długim stażem nagle z dnia na dzień
@Waldemarrr: u mexyka jednak dziala. Mozliwe ze codziennie pije po jednym piwku, ale nikt tego nie moze potwierdzic. A te piwa bezalkoholowe to dla picu są bo boi sie ze kiedys mu ktos zrobi fote jak niesie browary. Zawsze jak cos to ma dla ameb "alibi" ze to bezalkoholowe. Sam na poczatku myslalem ze rzeczywiscie nie pije ale jednak co chwile ma wpadki z nagrywaniem po pijaku albo na kacu. Podpowiem
@Wowowowo: ma motywacje do zarabiania kasy na kononie. Od kad nauczyl sie lajtow i kurator go przycisnal to musial ograniczyc chlanie. Konon jak pojdzie do grobu to skonczy sie kasa i wroci do regularnego picia bo zadnej motywacji nie bedzie mial
@Waldemarrr: w takim razie trzezwych ludzi nie widziales. Ogladam tego menela od paru lat i na dodatek mam kontakt na codzien z menelami od kilkunastu lat i wiem kiedy ktos jest napity. I co do uzaleznien to wiem jak one dzialaja i kiedy jest szansa z nich wyjsc. Nie mam 18 lat czy mniej i wiele przezylem w zyciu. Ja ci mowie Waldziu ze on pije ale nie tak czesto. Kiedys