Wpis z mikrobloga

Szukam fotela obrotowego, mozecie cos polecic? Spedzam przy biurku ok 10h dziennie wiec szukam czegos wygodnego. Wymagania:
*regulacja wysokosci siedziska
*regulacja wysokosci podlokietnikow
*zagłówek
*regulacja odcinka ledzwiowego
Chcialbym wydac nie wiecej niz 500zl. Jak bedzie cos super za 550 to tez przejdzie. Mozecie polecic swoje fotele? Czy warto sie interesowac fotelami gamingowymi/kubełkowymi?
#fotel #meble #gry
  • 13
@piotrek-zielony: konkretnego modelu nie polecę, ale polecam firmę Grospol. Ja mam model nieco droższy, za około 1000 zł, ale przed zakupem sprawdziłem kilka takich za 500-600 i wszystkie były bardzo dobrej jakości i solidnie wykonane.

Nie wiem tylko jak z wymaganiami, bo modeli mają w ofercie bardzo dużo. No i ofertą Ikei też warto się zainteteresować, miałem ich fotel przez 6 lat zaim się połamał
@piotrek-zielony: j.w. nie oszczędzaj na sobie - to część twojego warsztatu pracy.
Grospol ma w dystrybucji Ergohuman BS KMD31; a Nowy Styl - nieco tańszy KM11/BL.
O ile nie mieszam modeli. W erguhumanach ważne, by pod dupą też była siatka - to znacznie wygodniejsze niż tradycyjne siedzisko.
Używam od czerwca KM11 w biurze, to aż do domu kupiłem KMD31 ...
Kosztowało mnie ~1930
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek-zielony: plus jeszcze oszczędzanie na krześle to jak oszczędzanie na kompie. Można redagować teksty czy progamować na 15-letnim PCcie, ale jak popracujesz trochę na lepszym sprzęcie to potem na Twoim będzie Cìe szlag trafiał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotrek-zielony: przegladnalem i sa porownywalne....jesli wszystko ma byc regulowane i bez siateczki, a z obiciem grubszym to raczej na taniej niz 500-600 zl nie ma co liczyć. Zalezy o.jakim.segmencie piszesz, bo to.zbytna.generalizacja, ze sa tansze. Wrzocilem wpis nizej od tego w tagu, liste linkow.