Wpis z mikrobloga

@Farorz: jedni piszą że szumi inni piszą że nie szumi. nie wiem jak to jest z tymi opiniami na allegro :D

Zastanawiałem się nad kupnem modułu aux do mojego radia, ale to za dużo roboty dla mnie więc wolę półśrodki i skoro taki transmiter jest nawet spoko to chyba mi wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@saltypretzel: też słyszałem że xiaomi daje radę, ale brak w nim dwóch funkcji, które ten ma, czyli odtwarzanie poprzez usb i tryb głośnomówiący. ten konkretny ROCK B300 jest reklamowany na necie jako ten najlepszy. nie wiem ile to marketing, a ile prawda :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whitepiranha: mam cos takiego z baseusa i spoko jest. Ok 50zl kosztowal, nie szumi, polaczenia spoko jakosci. Jak to z chinczykiem, zalezy jak trafisz. W w124 zrywa polaczenie ok 1m od auta w galaxy mk2 kilka metrow poza autem.
@whitepiranha chętnie , pisz i wołaj. Szczególnie mnie interesuje jaki format pendrive'a / pamięci musi być i do jakich pojemności czyta (4gb? 8gb? Większe?) Bo właśnie z USB chce puszczać muzykę, smartfon w spokoju zostawić chcę.
@snwptest: Siema, przyszło to ustrojstwo, dwa dni potestowałem i powiem Ci, że jak za te parę groszy to nawet warto sobie kupić. Przez bluetooth gra pięknie ( ͡° ͜ʖ ͡°) co prawda audiofilem nie jestem ale jakichś mega szumów nie słyszałem, pewnie zależy to od radia, jako że ja jeżdżę Passatem, to nie mogę narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale, żeby nie było