Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Pepe_Roni: ma chłopak fantazję, trzeba przyznać. Ciekawe czy oni tam w redakcji szczujni na przeciwnych końcach tablicy spisują dwa słowa i próbują ułożyć najbardziej absurdalny wężyk.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@Marek1991: o jajco chodzi, fakap TVNowej śniadaniówki to już standard, dno i metr mułu, ale to co #!$%@?ł w ten dziennikarzyna to już majstersztyk, bo w swoim wysrywie zdążył najechać na wszystkich, oczywiście oprócz kościółka i PiS.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pepe_Roni: to co zrobiła TVP, a właściwie zajmowanie się tym w dzienniku telewizyjnym to jakiś absurd (bo do debaty o mediach by się nadawało), ale materiał TVNu że śniadaniowki to jest jakaś #!$%@? żenada na poziomie młodego chajzera.

Ja #!$%@?. Media tradycyjne same sie wykończą.
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni Sama prawda :), dobrze, że jest Polsat bo bym już nigdy wiadomości nie obejrzał, z jednej strony korea północna w najlepszym wydaniu, z drugiej proeuropejskie #!$%@? wie co robi papke z mózgów widzów. Siebie warci.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pepe_Roni: jak na tvp, to dobrze mu to wyszło. Ale za wycieranie sobie dupy i mordy więźniami Auschwitz powinni ponieść odpowiedzialność. I TVP i TVN. Ja wiem, że to walka na śmierć i życie. Ale w tym samym materiale puszczać debila co udaje atak paniki i przemówienie więźnia, to juz trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego. Dlatego #!$%@? w dupe temu dziennikarzynie i kotwica w plecy.
  • Odpowiedz