Wpis z mikrobloga

Dziś o 21:00 Jerzy Zięba będzie prowadził transmisje na youtubie o ulepszonej wersji leczenia koronawirusa. Zapraszam Mirków do trollowania. Wiem, ze jest w nas siła, ze nie raz pokazaliśmy ze jesteśmy wielcy! Pytajmy pana ziębę czy z tą rewelacja w leczeniu pojedzie do Chin leczyć tych biednych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Błagam Was mirki dołączcie wszyscy do akcji i negujecie wszystkie bzdury zięby.
#koronawirus #chiny #jerzyzieba #zdrowie #wirus #youtube #znachor #afera
jabadabadupka - Dziś o 21:00 Jerzy Zięba będzie prowadził transmisje na youtubie o ul...

źródło: comment_Vk5Y6lBWAWa6My2azuggm47NGEyMU1Vk.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
@Grubyyy: znam miejscowość właśnie na południu polski, gdzie lekarz ze wschodu pracuje na sorze (ale nie wiem czy jest ordynatorem) i interesuje się bioenergoterapią i homeopatią. Nie chce osłuchiwać ludzi, przepisuje zbyt wysokie dawki leków, angine ropną chce wyciskać pensetą, a dzieci z zapaleniem płuc odsyła do domu mówiąc, że to ząbkowanie. Chcę o nim też kiedyś wykopalisko wrzucić XD napisałam nawet pytania do szpitala w jego sprawie, ale brak
  • Odpowiedz
@Grubyyy: znam miejscowość właśnie na południu polski, gdzie lekarz ze wschodu pracuje na sorze (ale nie wiem czy jest ordynatorem) i interesuje się bioenergoterapią i homeopatią. Nie chce osłuchiwać ludzi, przepisuje zbyt wysokie dawki leków, angine ropną chce wyciskać pensetą, a dzieci z zapaleniem płuc odsyła do domu mówiąc, że to ząbkowanie. Chcę o nim też kiedyś wykopalisko wrzucić XD napisałam nawet pytania do szpitala w jego sprawie, ale brak
  • Odpowiedz