Wpis z mikrobloga

Znacie paste o ojcu fanatyku wędkarstwa? To wyobraźcie sobie, że Mój Ojciec to #!$%@? fanatyk badziewia z Chin, od czasu jak mu pokazałem aliexpress to #!$%@? różne syfy jak #!$%@?, które później tylko leżą w szafkach i szufladach, ale kupił BO TANIE KURŁA.
Oczywiście nie ma tygodnia w którym czegos by listonosz nie przynosił, ba już nawet z Romkiem (bo tak ma na imię listonosz- swoją droga pozdrawiam panie Romku, przykro mi, że przez ojca może się pan zarazić tym gownem xD) jest na Ty i ma numer do niego i wydzwania czy ma coś dla niego dzisiaj xD Oczywiście teraz też czeka na jakieś przesyłki z #aliexpress i właśnie powiedział że #!$%@? to i nic nie odbiera od Romka, , a jak coś będzie w skrzynce to niech se tam kwitnie z nadzieją że wirus umrze śmiercia naturalna xD #koronawirus
Może brzmi jak #pasta ale serio #!$%@? real story xD dam #heheszki ale do śmiechu nic nie ma, bo ojciec może być głównym sprawca zarażenia 30tysiecznego miasta przez swoje gówno przesyłki od kitajcow xD

PS. W całej historii ojciec najbardziej się przejął ze #!$%@? wie ile teraz nie bedzie mógł sobie czegoś zamówić xD
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: 3 dni podobno wirus może żyć. Musiałby ta paczka jakimś ekspresem dojść.

Albo musiałby być w niej jakiś szczur, żeby wirus miał gdzie przeżyć.