Wpis z mikrobloga

@pawel_a23: A ja słuchałem tez takich po 10-50k i jakoś szału na mnie nie robią. Nie rozumiem tych sprzętów.

Muzyka klasyczna nie jara mnie aż tak chyba jestem za młody i szalony.

Dla mnie to jest przerost formy nad treściowa.

2pac’ka , czy Eminem czy The Prodigy albo Korna na tym nie posłuchasz :/ bo będą trzeszczeć na full volume.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaxZST: mam podobne wrażenia. Pierwszy raz miałem styczność ze słuchawkami powyżej 2k. Grają pięknie, to prawda, ale czy zestaw za 5k nie grałby podobnie? Pewnie grałby
  • Odpowiedz
@pawel_a23: Sam mam sprzęt za pre K. Ale ze tak powiem „jak #!$%@? bassem” to nawet głuchy się by zachwycił jak miło wibruje w głowie.

Do mnie podchodzisz i mówisz WOW ale to gra, do tego podchodzisz i zastanawiasz się o co tu chodzi, skąd ta cena?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NaxZST: oczywiście że robi, trzeba być głuchym żeby nie robiło. Ty trzeba postawić inne pytanie, czy jest to warte takich chorych pieniędzy. Moim zdaniem nie, co nie zmienia faktu że można słuchać na nich muzy i słuchać. Fakt basem "nie #!$%@?"
  • Odpowiedz
trzeba postawić inne pytanie, czy jest to warte takich chorych pieniędzy


@pawel_a23: "Warte" to zależy pod jakim względem. Nie sądzę, żeby od pewnego poziomu cenowego była jeszcze różnica w jakości dźwięku. Więc pod tym względem nie warto.

Ale to nie tylko dźwięk, to także cała otoczka, materiały, jakość wykonania, marka itd. Czy zegarek super marki za milion naprawdę jest wart swojej ceny, skoro za kilka tysięcy można kupić równie piękny i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lech1991: w Białymstoku salon RMS wystawił na odsłuchy dla każdego chętnego, wystarczy tylko zadzwonic. Ale nie wiem czy dzisiaj był ostatni dzień, czy jutro jest jeszcze możliwość.
  • Odpowiedz