Wpis z mikrobloga

29.01.2020

Dzień dobry. Dziś znów pucharowy dzień i miałem pewien dylemat, czy w ankiecie pytać o wynik półfinału pucharu Karakana czy o Puchar Włoch. Biorąc jednak pod uwagę, że pierwszy mecz został rozstrzygnięty dość wyraźną przewagą to bardziej wyrównany może być wynik głosowania meczu Inter - Fiorentina, tym bardziej, że w drużynie z Florencji gra POTĘŻNY Polak. Pytanie tylko, czy dadzą mu zagrać w pucharze czy wystąpi rezerwowy ¯\_(ツ)_/¯

Dziwniejsze jest raczej to, że Inter - Fiorentina będzie do obejrzenia w internecie, bo TVP Sport uznało za ciekawsze wyemitowanie na antenie meczu Saragossa - Real Madryt. No nie wiem, nie wiem...

PREMIER LEAGUE
20:45 West Ham - Liverpool (Canal+ Sport 2)

CARABAO CUP
20:45 MANCHESTER CITY - MANCHESTER UNITED (Eleven 1)

PUCHAR KRÓLA
19:00 Cultural Leonesa - Valencia (TVP Sport)
21:00 Real Saragossa - Real Madryt (TVP Sport)
21:00 Real Sociedad - Osasuna - na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej

PUCHAR WŁOCH
20:45 INTER - FIORENTINA - na sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej

PUCHAR FRANCJI
18:30 Pau FC - PSG (Polsat Sport News)
20:55 Olympique Marsylia - Strasbourg (Polsat Sport News)

2. BUNDESLIGA
18:30 Stuttgart - Heidenheim (Eleven 1, 4)
20:30 Osnabruck - Sandhausen (Eleven 2, 4)

MAGAZYNY
23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)

///POZA FUTBOLEM///

TENIS
/TRWA/ AUSTRALIAN OPEN (Eurosport 1)
00:55 AUSTRALIAN OPEN (Eurosport 1)

SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
15:30 Halkbank - Jastrzębski Węgiel (Canal+ Sport)
19:00 Verva Warszawa Orlen Paliwa - Benfica (Canal+ Sport)

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
18:00 Turk Telekom - Polski Cukier Toruń (Eurosport 2)

#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna

Kto awansuje w Pucharze Włoch?

  • Inter 75.9% (170)
  • Fiorentina 24.1% (54)

Oddanych głosów: 224

  • 36
  • Odpowiedz
Wołam plusujących wczorajszy komentarz:


Zaplusuj ten komentarz, jeśli chcesz być wołany/a na następną rozpiskę ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ale bez zapisywania się na stałe wołanie

PS przy okazji wołam @wojcir - sprawdziłem, że mam Cię na liście w drugim komentarzu i wydaje mi się, że normalnie powinieneś otrzymać powiadomienie. Zobacz, czy nie masz ich przypadkiem wyłączonych, albo to już wykop znowu się zepsuł ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Jeśli nie znajdujesz się na liście do stałego wołania, zaplusuj ten komentarz aby być wołanym/ą na każdy kolejny wpis. Jeśli nie chcesz być dalej wołany/a, daj mi znać w komentarzu pod wpisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aut91: hm, trudno się jednoznacznie na coś zdecydować. Chyba puszczę derby Manchesteru w TV, a Inter - Fiorentina na laptopie.

A co do Realu w telewizji to strzelam w ciemno, że chcieli dać Szpakowi pokomentować, a z drużynami poniżej Realu, Juventusu czy Bayernu ma duże problemy. ¯\_(ツ)_/¯ edit: pomyliłem się, Szpaku jutro komentuje Barcę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz