Aktywne Wpisy

UsmiechnietaPolska +276
Gdy startował #kanalzero myślałem że to zwykły projekt biznesowy dla mariuszków z Brajton i spekulacje że jest to jakiś pisowski projekt to teoria spiskowa. No ale po dzisiejszym odcinku Mazurka ze Stanowskim zmieniam zdanie. Stanowskiego raczej nie podejrzewam o bycie więcej niż pożytecznym idiotą, ale Mazurek jest moim zdaniem sterowany z Nowogrodzkiej.
W dzisiejszym odcinku panowie poświęcili dobre 6 minut na gównotemat o paprotkach w Ministerstwie Sprawiedliwości kupionych przez Bodnara, rzecz kompletnie
W dzisiejszym odcinku panowie poświęcili dobre 6 minut na gównotemat o paprotkach w Ministerstwie Sprawiedliwości kupionych przez Bodnara, rzecz kompletnie
źródło: śmieć
Pobierz
badreligion66 +53
źródło: temp_file2404766320869697577
Pobierz




Komentarz usunięty przez moderatora
@Lukas77986: :<
@iniekcja: @kontra: i to wystarczy? Jakoś nie jestem przekonany...
1) gitarę owinął dwoma-trzema warstwami folii bąbelkowej
2) ze styropianu zrobiłbym taką konstrukcję.. Coś w rodzaju styropianowego pudełka z trójkątnym otworem na gitarę. Jedna płyta na całą powierzchnię, na to kładziesz gitarę i robisz dookoła "ścianki" z mniejszych kawałków styropianu, na to druga płyta na całą powierzchnię. Taka trumna.
3) owijam całość dwoma - trzema warstwami folii bąbelkowej, porządnie, żeby się trzymało
4) obkładam całość warstwą