Wpis z mikrobloga

@michal_77: Zależy od osoby. Jestem po kuracji, waliłem długo 60 mg dziennie i nie było jakichkolwiek problemów ze stawami - też chodziłem na siłkę. Jakie efekty uboczne sobie wylosujesz, to trochę loteria. Poza suchymi ustami - one są u każdego, ale to akurat najłagodniejsza rzecz do przełknięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michal_77: zależy od osoby. Ja jestem zadowolony, żałuje że wcześniej z tym nie podziałałem, to bym miał teraz mniej problemów z przebarwieniami i innymi pozostałościami. W moim przypadku był w cholerę łojotok, duży nadmiar DHT i trądzik taki grudkowo-krostkowy, więc ryj bardziej poplamiony jak pizza zamiast takich ropnych wulkanów. Idź do dobrej dermy i pogadaj o swoim przypadku, powinna ocenić i wybadać co już stosowałeś i czy wytaczać najcięższą amunicję -
ropnych wulkanów. Idź do dobrej dermy i pogadaj o swoim przypadku, powinna ocenić i wybadać co już stosowałeś i czy wytaczać najcięższą amunicję - no bo jak drobne zmiany masz, to może warto


@in_clination: o stary, ja z tym walcze juz kilka lat. hajsu wydanych na dermatologów, jakies zabiegi, slabsze antybiotyki to sa tysiace. a od izoteku trzymałem sie z daleka...