Wpis z mikrobloga

Spadek z 3 ligi do 5 odkąd wyszedł patch.
Nie wiem co się dzieje, gra nie sprawia mi absolutnie żadnej przyjemności odkąd wyszła ostatnia łatka. Oddaje 3-5 strzałów na mecz i bardzo często tracę piłkę. Zmieniłem już składy, kamerę, taktyki, wytyczne... Wszystko na nic. Totalnie się zablokowałem i pojęcia nie mam co robię źle. Przed patchem g1/g2 na luzie a ostatnio ledwo co g3. Ktoś ma podobnie? Ktoś znalazł receptę?
#fut
  • 11
  • Odpowiedz
@Syncu: sposób usunąć aktualną taktykę całkiem zrób nową z nową nazwą i wszystko poukładaj w niej na nowo. Mam wrażenie że po tych aktualizacjach coś się wtedy z zapisem taktyk pierdzieli.
  • Odpowiedz
@dogster: Jestem z nią od 6 lat stulejarzu i nie mam potrzeby chwalenia się tym. Poprostu zrobiłem screen ekranu i w dupie mam co na nim jeszcze było opórcz składu, bo nie na tym tu się skupiamy.
  • Odpowiedz
Ostatnio miałem problemy z łączem i w każdej grze przycinało mi więc wychodziłem i zaliczało porażkę. Zrobiłem tak parę razy z rzędu... Może przez to losuje mi lepszych zawodników?
  • Odpowiedz
@Syncu: ale cie musi jądro rwać, że ironi nie wyłapaleś. Wrzucaj se co chcesz, ja tam jestem zdania, że jednak prywatnosci w internecie nigdy za duzo, jak masz inne zdanie szanuje.
Znasz wgle takie slowo, szacunek? skoro od razu zaczynasz obrazac kogos kto do ciebie cos napisal, z propsem elo
  • Odpowiedz