Wpis z mikrobloga

#ogrodnictwo #balkon #budownictwo #dzialka
Mam spory balkon. W kształcie litery L. Szeroki na jakieś 180cm łącznie prawie 30m2 Do tego 2x podwójne drzwi i raz pojedyncze. W jednym z rogów gdzie mam pojedyncze drzwi wymyśliłem sobie ze postawie domek na narzędzia. Myślicie ze to legalne? Nikt się nie #!$%@??
Rozważałem tez aby zrobić zabudowę na wymiar aby było to oddzielne pomieszczenie. Na narzędzia albo inne graty. Robił ktoś coś? trzeba mieć jakieś pozwolenia od wspólnoty?
  • 4
  • Odpowiedz
@Badyl69: ale chcesz to murować czy po prostu taki plastikowy lub drewniany? Jeśli to drugie to nawet nie przyszłoby mi do głowy kogoś pytać (no, ewentualnie żonę, o kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Badyl69: #!$%@?ć we wspólnocie zawsze się można, nie przejmuj się :D A to domek słońce zasłania, a to coś z niego cieknie, innym razem w nocy będzie z niego dochodziło szczekanie, pomimo że nie masz psa.

Zasady są z grubsza dwie:
1. Domku nie mocować na stałe do balkonu- żadnych kotew i takich historii. Żeby ktoś nie zaczął wypisywać skarg na samowolną ingerencję w konstrukcje budynku albo jeszcze lepiej- samowolną nadbudowę
  • Odpowiedz