Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Co mogę zrobić z tymi zyebami?? Pajac z przyczepką parkuje codziennie w tym miejscu, dostawczak średnio co 2 dzień tam stoi i dzisiaj jeszcze qurwa ten pajac w nysce zaparkował tam. To już jest przesada! Nie po to płaciliśmy pośrednio za tą drogę aby te śmiecie zrobili sobie z niej prywatny parking. Policja gówno z tym robi bo w wakacje było to wielokrotnie zgłaszane. Urząd miasta mimo złożenia wniosku o założenie w tym miejscu zakazu parkowania gówno robi, już nie mam siły na to. Kilka razy miał bym przez tych debili stłuczkę... #kiciochpyta #patologiazmiasta #stopcham #kierowcy #patologiazewsi

algus - Co mogę zrobić z tymi zyebami?? Pajac z przyczepką parkuje codziennie w tym m...

źródło: comment_kYnLaditGjZJ0eHd4JT8dra09TvhvgwJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@algus u nas, na bogatym osiedlu z kijem w dupie, tak eliminowali wraki. Zgadali się, usunęli auta, podpalili i nagle ile zniknęło to szok. A stały latami.
Legalnych środków nie ma.
  • Odpowiedz
@Pawelczi: To u mnie w okolicy by nie starczyło denaturatu jakby tak miało się pozbywać aut. Tutaj tyle tego gówn stoi że głowa mała... Jest to koniec osiedla, gdzie praktycznie ruchu nie ma więc debile robia sobie tutaj prywatny parking...
@dzieju41: A zdjęcie w zupełności wystarczy? Bo poszedł bym jutro na policję to zgłosić
  • Odpowiedz
@dzieju41: Tylko tak ci powiem ze SM co parę dni robi przejazd po tej części osiedla, nawet parę dni temu z rana ich widziałem jak tamtendy jechali i gówno z tym robią...
  • Odpowiedz