Wpis z mikrobloga

Jaka klawiatura na co dzień?
Logitech K375s czy Rapoo e9260? A może znajdzie się jeszcze coś innego w podobnym budżecie?

Zastosowanie typowo domowe, głównie internet, troszkę pokodzić i od czasu do czasu jakaś gierka (<5% całego czasu przy kompie)...

Logitech od 130zł, Rapoo od 190zł, więc 60zł różnicy.. Do 200zł może jeszcze coś innego ciekawego (z bluetooth) się znajdzie,ale chciałem wydać jak najmniej.
Za Rapoo przemawia genialny wygląd (połączenie drewna z aluminium), osobne klawisze multimedialne, za Logitech cena i to, że prawdopodobnie (jeśli cebula wyjdzie) obok będzie stała mysz MX3, więc byłby zestaw... No i (podobno) genialne oprogramowanie.

Co byście wybrali? Może jeszcze coś innego?

#komputery #cokupic #klawiatura #logitech #rapoo
husky83 - Jaka klawiatura na co dzień? 
Logitech K375s czy Rapoo e9260? A może znajd...

źródło: comment_HvQmhvRX8ifhnaO4U86C06CTvk7I5dVw.jpg

Pobierz

Która budżetowa klawiatura z bluetooth?

  • Logitech K375s (130zł) 65.4% (17)
  • Rapoo e9260 (190zł) 23.1% (6)
  • inna (napisz w komentarzu jaka) 11.5% (3)

Oddanych głosów: 26

  • 13
@lawanty: To właśnie rapoo, obudowa to aluminium + wykończenie drewnem na górnej części. Moim zdaniem piękna. Ale niestety testów praktycznie nie ma :-( Logitech to sprawdzona technologia, która... miała podobno bardzo słabą serię, lubiącą się usypiać tak, że jeśli nacisnęło się przycisk po dłuższym czasie to zaskakiwał dopiero po kilku sekundach. Niestety nie doszukałem się informacji, czy ten problem nadal występuje...
@BigSmoke: ale nadal nie jest to bluetooth. Fakt - bezprzewodowa, ale mi zależy konkretnie na możliwości sparowania 2-3 urządzeń bluetooth + ewentualnie kolejne, 'stałe' urządzenie na donglu USB.
@husky83: mam Rapoo V280 - szczerze, jak dla mnie straszna lipa.
Nie wiem jak teraz, ale gdy ja kupiłem Logitecha G9x ich sterowniki były wyborne a najważniejsze, po zrobieniu profili można było je odinstalować i korzystać (mysz ma pamięć na ustawienia).
A4Tech KV-300H


@husky83: a ja polecam Microsoft Wireless Desktop 900, co prawda z myszką niestety, ale mam i używam i w domu i w pracy. Bardzo wygodna klawiatura, cicha - przesiadłem się z Logitech Solar K750.