Wpis z mikrobloga

Po #chwalesie jeszcze jednym świetnym prezentem, który dostałem pod choinkę. Limitowana edycja najlepszej wersji mojej ulubionej gry #persona3 #psp #playstation

Polecam też #anime Persona 3 na #netflix. Nie dorównuje całkiem grze, bo ciężko streścić fabułę 80-godzinnej gry w 4 filmy, nie mówiąc już o zaangażowaniu emocjonalnym w interaktywną historię, ale mimo wszystko świetne, wspaniale narysowane #chinskiebajki
lukasarei - Po #chwalesie jeszcze jednym świetnym prezentem, który dostałem pod choin...

źródło: comment_p7JzKIvkvY5ql79v9mYWV6aj1UA7TIMm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@lukasarei: co? Jaka Persona na Netflixie? O czym Ty mówisz? Przed chwilą spróbowałem poszukać i nic nie wychodzi. Jaki jest pełen tytuł?
EDIT: a i gratuluję gierki ;) jeśli PS5 rzeczywiście będzie miało pełną kompatybilność wsteczną to może spróbuję poprzednich Person bo póki co to tylko piątkę mam zaliczoną :)
  • Odpowiedz
@KuroKitsune: "JESZCZE JAK!"
Główny dungeon z 3 jak na dzisiejsze standardy jest trochę archaiczny, ale gra nadrabia fabułą i klimatem. Jedynym minusem czwórki jest natomiast to, że dosyć długo się rozkręca. Obydwie są moim zdaniem tytułami MUST HAVE dla fanów JRPG - POLECAM :D
  • Odpowiedz