Wpis z mikrobloga

@Dzikaktywacja: moim zdaniem jest zbyt prostokątne, przez to może wydawać się mniejsze niż jest w rzeczywistości. Widzę, że jest taras więc jak mniemam jest na parterze? Jeżeli tak to też trochę słabo z punktu widzenia bezpieczeństwa. Też nie jest napisane na jakie strony świata wychodzą okna a na to też wypadało by zwrócić uwagę.
  • Odpowiedz
@Dzikaktywacja: jeśli nie będziesz burzył ścianki do kuchni to zwróć uwagę na szerokość salonu, czasami jest wąsko. Przy tym metrażu 330cm to w moim odczuciu minimum. Zwracaj uwagę czy w kuchni pomieszczą się wszystkie niezbędne AGD i będzie miejsce na blat. Łazienka to samo, czy miejsce na pralke, jakas szafke prysznic czy co tam chcesz. Cwaniaki na tych przykładowych schematach rozmieszczenia pomijają niektóre sprzęty jak im nie chcą wejść. Już widziałem
  • Odpowiedz
@Dzikaktywacja ja bym przynajmniej częściowo wyburzył ściankę do kuchni.

Jak ze stronami świata? Optymalnie by było wschód-zachód.

No i lokalizacja szczerze taka sobie.

Skocz po coś do sklepu to do poznani będziesz leciał?
Obczaj sobie gdzie jest poczta, knajpy itp.

Sam układ spoko.
Mam podobny
  • Odpowiedz
@Dzikaktywacja: Garderoba umiejscowiona w złym miejscu. Jeżeli się zdecydujesz to dobrym ruchem byłoby wyburzenie ścianki pomiędzy kuchnią i salonem.
Osobiście (jako osoba współpracująca z wykonawcą) odradzam JAKON w tej lokalizacji, ze względu na cienkie ściany, stosowane materiały oraz umiejscowienia tuż przy galerii POSNANIA, czy koło nitki tramwajowej (Przy zamkniętych oknach będzie ok, ale gorzej jak otworzysz..)
Jeżeli nie zależy Ci na bliskiej odległości od tramwajów zobacz sobie osiedle na Smolnej od
  • Odpowiedz
No i lokalizacja szczerze taka sobie.


@Czarny_Klakier: Co z nią nie tak?

Skocz po coś do sklepu to do poznani będziesz leciał?


@Czarny_Klakier: Tam jest 3 minuty pieszo. Więc to chyba plus?

Obczaj sobie gdzie jest poczta, knajpy itp.


@Czarny_Klakier: Poczta jest w Posnanii. ¯\_(ツ)_/¯

Garderoba umiejscowiona w złym miejscu


@filip-kil: To znaczy?

Jeżeli nie zależy Ci na bliskiej odległości od tramwajów zobacz sobie osiedle na Smolnej od
  • Odpowiedz