Wpis z mikrobloga

#butynarciarskie #narty Poszukuję dobrych i wygodnych butów narciarskich, a może i przy okazji nart. Mogą być używane. Za buty jestem w stanie dać 400-700 zł, za narty sam nie wiem. Na stokach jeżdżę kilka dni w roku w stopniu powiedzmy "prawie średniozaawansowany" i chciałbym się poradzić za jakimi butami/ nartami warto się rozejrzeć przy takich kryteriach
  • 9
  • Odpowiedz
@pilot1123:

kup buty jakie Ci dobrze pasują


Takie dobieranie bywa zdradliwe, szczególnie dla kogoś mniej doświadczonego, bo bardzo łatwo kupić buty z duże. Coś ciśnie, może lekko za wąskie, a rozmiar większe są ok i wychodzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Konstanty-14: ja szukam na allegro, olx, albo grupach fb, tyle że tak jak wspominałem biorę w ciemno, bo i tak wiem, że sobie je dostosuje do stopy. Tym bardziej, że na swoje potrzeby ogarniam nawet talie rzeczy w domu.
Firma i model jest praktycznie bez znaczenia, byle nie z grupy race, bo w takich już tezeba iść na pewien kompromis jeśli chodzi o wygodę.
  • Odpowiedz
@melba a więc poszedłem na żywioł i kupiłem stacjonarniei takie o to buty https://sportsshop.com.pl/buty-narciarskie-meskie/buty-narciarskie-nordica-cruise-90-310-2020.html
za 720 zł stacjonarnie, czułem się w nich lepiej niż w droższych Headach czy Salomonocha. Flex 90, jeśli chodzi o rozmiar to zrobiłem jak radziłeś.. nie kupiłem większych.Mierzone w skarpetach narciarskich. Myślisz że na amatora z aspiracjami na średniozaawansowanego będzie git?
  • Odpowiedz