Wpis z mikrobloga

@jvmaxxjv: powinni zamknąć skośnych w jednej wielkiej kwarantannie i niech tam siedzą za jedzenie psów, mózgu żywej małpy... jeszcze gdzieś zrobili prostytutke z szympansicy nie zdziwiłbym się jak też u nich, ha tfu dzikusy
  • Odpowiedz
@jvmaxxjv: pamiętam była taka scena w cannibal holocaust, jak złapali właśnie małpkę i na żywca odcięli jej główkę po czym odcięli kawałek czaszki żeby sobie zjeść móżdżek. także nie jest to jakiś ewenement ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: szczerze to nie mam pojęcia. ludność amazońska, która to robiła w tym filmie była siłą rzeczy trochę w tyle jeśli chodzi o wiedzę. wydaje mi się, że gdyby umierali to pewnie zczaili by się, że to właśnie przez to. no nie wiem :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
popularnym


@jvmaxxjv: XD gdzie wy takie bzdury bierzecie? W Chinach uchodzi cos takiego za dziwactwo.

I jeszcze to zdjęcie które wygląda jakby miało 40 lat...
  • Odpowiedz
XD gdzie wy takie bzdury bierzecie


@Zhukov: przecież to standard, wmawianie debilom faktów z dupy bo hehe egzotyczny kraj to to musi być prawda, kto to będzie sprawdzał. Tak samo jak te wszystkie "mody" z japonii typu obwarzanki na czołach, jeden performer se zrobił, poszedł do tv i debile już wrzucają na pudelki i inne gówna artykuły z dupy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: gdzieś Ty to wyczytał? Przecież ta bzdura trzyma się bardziej Polaków i zabijania karpia w wigilię niż Chińczyków.

Skąd wy to bierzecie :D
  • Odpowiedz