Wpis z mikrobloga

Z powodów rodzinnych byłam przez pewien czas nieobecna, ale pozostawiłam na Mirko niedokończone sprawy. Dlatego reaktywujemy #lacunafabularniestarwars

Część z Was mogła zapomnieć (i nie zapisać) swoich bohaterów zgłoszonych do gry kilka miesięcy temu, więc jeżeli w zgłoszeniu podaliście swojego maila, to mogę przesłać Wasze zgłoszenia w ramach przypomnienia. Konieczne będą ponowne zapisy do zabawy, więc będzie to również okazja do dokonania poprawek. Plusujcie komentarz poniżej, czas *do 5. lutego 2020 do 22:00**.

Ponowne zapisy do zabawy rozpoczniemy 7. lutego 2020. Link do starych zapisów tutaj

#lacunafabularnie
lacuna - Z powodów rodzinnych byłam przez pewien czas nieobecna, ale pozostawiłam na ...

źródło: comment_LnouBMDp9ypjQkUSESrCCyjoGgvs1Tak.jpg

Pobierz
  • 26
@Bachal: Zapisz się do Mirkolisty to zawołam Cię jak zapisy wystartują.

@Mientus98: Gra fabularna na Mirko. Typowe gry fabularne rozgrywane są na żywo w kilka osób przez kilka-kilkanaście godzin. Nasza sesja trwa około miesiąca z głównymi akcjami rozgrywanymi raz na kilka dni. W międzyczasie dzieją się również poboczne wątki gry, ale najważniejsze deklaracje (w formie plusowania odpowiedniego komentarza) podejmuje się 1-2 razy w tygodniu mając co najmniej 2 dni na
@lacuna: nudne to jest i długie... Znam lepsze gry, przez klikanie, coś ala gra na nonsensopedii była by fajna tylko w uniwersum SW. Poza tym nudzi wam sie? Pokój posprzątany, gary pomyte, obiad ugotowany? Ja wam tu zaraz robote znajde chruum poszliby tacy na produkcje na 8h to by zobaczyli co to praca i brak nudy