Wpis z mikrobloga

@alvaro1989: A ja ciągle walczę z tym zapachem. Może dlatego że zrobiłem pierwszą aplikację a potem tego samego dnia dostałem gorączki, a zapach jest tak trwały że był ze mną przez cały okres choroby.

Teraz kojarzy mi się z chorowaniem , więc muszę jeszcze trochę odczekać przed kolejnymi testami
@alvaro1989: Zapach jest świetny i mocno uzależniający, jak narazie sprawdzam wersję w ekstrakcie, która ma więcej słodkości? Faktycznie czuć ją mocno (wata cukrowa), ale nie męczy wręcz odwrotnie jest taka świeża:-) no i tak, nie wiem czy to sugestia po przeczytaniu wielu recenzji, ale daje czasem w twarz gabinetem dentystycznym w spokojny i dla mnie bardzo udany sposób. Czekam na odlewkę wersji light ale już myślę o flakonie;-) naprawdę polecam sprawdzić!
@alvaro1989 Przecież to pachnie jak jednorazowa gumowa rękawiczka i lekko przypalona wata cukrowa (ʘʘ)
Mimo wszystko uwielbiam ten zapach i nie mogę się od niego oderwać xD Ale reakcje otoczenie bardzo różne, raz nawet usłyszałem, że lekko #!$%@? plastikiem ¯\_(ツ)_/¯