Wpis z mikrobloga

Chryste, dawno tak nie odwaliłem... Jeżdżę lata, ogarniam. Na ten sezon kupiłem nową deche - Burton Family Tree Hometown Hero 2020.

5 dzień na niej, zjazd z wyciągu w Laax - krzesełko dziwnie się zakołysało i ja z plecakiem w łapach zaliczyłem glebę. Ratując łeb, przywaliłem deską w krzesło. Efekt na zdjęciu. Piszę głównie żeby się pożalić ale... do uratowania w serwisie? ()

#laax #snowboard #snowboarding
gOOrcio - Chryste, dawno tak nie odwaliłem... Jeżdżę lata, ogarniam. Na ten sezon kup...

źródło: comment_8n2Q1QYcb4512EFQg9pRF7nAPtBlPRcc.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@gOOrcio: moze i do uratowania... ale na pocieche to i tak raczej tylko wizualnie uszkodzenie, sama decha nie powinna specjalnie ucierpiec. Lacze sie w bolu, zrobilem podobnie z nowa decha za 3k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@p4wl no to też współczuję stary... moje uszkodzenie jest w takim miejscu, że na komfort jazdy raczej nie wpłynie, ale boję się że się zacznie rozklejać i zamiast deski na 5 lat będę ją miał na 1,5 sezonu ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mieszkam w Szwajcarii, jeżdżę dość często ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@gOOrcio: pociesze cie. nigdy tego nie zrobilem, i kilka sezonow pozniej stan bez zmian (nie rozkleila sie dalej) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja mam palmera a nie burtona
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@p4wl hah, dobra, serio pocieszające, dzięki! Kupiłem ją w sklepie znanym z luźnej polityki gwarancyjnej, spróbuję, może łykną, że z defektem była...
  • Odpowiedz
@gOOrcio: buahaha chcialem to zasugerowac na poczatku ale nie wiem czy ktos to lyknie... tym bardziej ze sposob uszkodzenia dosc jednoznaczny :D
  • Odpowiedz
@gOOrcio: jak najbardziej! jeszcze z profesjonalnym grafitowym slizgiem (pewnie burton tez ma), #!$%@? jak szalona jesli chcesz. narciarze zostaja z tylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wykop_kradnie_oc taka była moja pierwsza myśl, ale potem znajomi trochę mi nagadali, że nie najlepiej to wygląda... Własnych doświadczeń nie mam, poprzednie dechy bez tego typu akcji
  • Odpowiedz
@gOOrcio: Jaka część Polski? Masz jakiś dobry serwis w okolicy?

Wyrwane krawędzie się generalnie naprawia, nie stresuj się za bardzo co Ci znajomi gadają, tylko zapytaj fachowców czy coś z tym zrobią :)

Ja też musiałam gdzieś przywalić ostatnio swoją nową deską, ale GNU nie mają metalowej krawędzi na nosie i tailu, tylko po bokach, więc jest to uszkodzenie czysto kosmetyczne, które mi podkleili w serwisie. Koleś w serwisie mówił, że
  • Odpowiedz