Wpis z mikrobloga

Ujowy ten wypok. Jestem już zmęczony tym ciągłym obrażaniem mnie i innych normalnych ludzi, tylko dlatego, że wolą tą samą płeć. Nie czyni ich to niezdolnymi do miłości, ale na to już nikt nie zwraca uwagi, ponieważ ważniejsze jest zmieszanie takiego człowieka z błotem, bo nie jest taki, jak wszyscy. Moderacja oczywiście nie reaguje na dyskryminujące treści, wspierając tym samym spiralę nienawiści i dając homofobom poczucie bezkarności. Oby ten portal doczekał lepszych dni. Pozdrawiam w żalu i smutku i życzę dobrej nocy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#teczowepaski
  • 11
  • Odpowiedz
@Niezgodny: to prawda. jestem tu od ponad 12 lat i trzeba przyznać że zaszła ogromna zmiana. Oczywiście częściowo wynika to ze wzrostu popularności portalu. Nie da się jednak nie zauważyć oczywistych płatnych trolów, którzy nakręcają hejterską narrację.
  • Odpowiedz
@Niezgodny:
Jest lepiej niż kiedyś. Nasz temat stał się ostatnio głośny, więc ujawniły się wszystkie dzbany, które mają z tym problem.

Kiedyś wypowiedzi typu "homo niech sobie będą, ale niech zejdą mi z oczu" były uważane za tolerancyjne.
Teraz często budzą sprzeciw, bo wcale takie tolerancyjne nie są.

Po prostu mam wrażenie, że w ostatnim czasie uruchomiło się sporo tych "tolerancyjnych, ale" i pokazali swoje prawdziwe oblicze, bo temat jest głośny.
  • Odpowiedz
@Niezgodny: Wykop jest portalem gdzie nikogo nie interesuje kto kogo rucha - to portal śmieszkowo/autystyczno/profesjonalny chyba nikt tu niczego nie traktuje z powagą i sacrum i szacunkiem. Zgodnie z podejściem kapitana bomby "jak są szczęśliwi #!$%@? z nimi" - Polski model tolerancji jest daleki od akceptacji i nie jest z nią tożsamy. To tak jak somsiad/HIV/żydzi/cyganie/politycy/disco polo - gdzieś tam oni są byle z dala ode mnie. Ma to swoje dobre
  • Odpowiedz