Wpis z mikrobloga

"Garzon został zwolniony z aresztu. Musiał jednak oddać paszport i co tydzień będzie stawiał się w budynku sądu. Zgodnie z kodeksem karnym, za nieumyślne spowodowanie śmierci grożą mu 4 lata pozbawienia wolności i zawieszenie w prawach do wykonywania zawodu na okres od trzech do sześciu lat."

To jest #!$%@? #truelolcontent. Koleś zabił 79 osób, 177 okaleczył i maksymalnie dostanie #!$%@? 4 lata? Jakie nieumyślne spowodowanie śmierci? No od dawna mnie tak nic nie #!$%@?ło jak ten news.

#hiszpania #pociag #prawozdupy
  • 13
@Cineczeq: OK, ale jakie to jest nieumyślne spowodowanie śmierci? Pokazywali jak się na fb podniecał, że lubi #!$%@?ć, teraz mówi, że się zagapił, a przecież ma znaki. Dodatkowo #!$%@?ł pociąg warty kilka ładnych milionów, a wisienką są te wszystkie ofiary śmiertelne i z uszczerbkiem.
@Khaaan: Zobaczymy jak zostanie skazany.

@Cineczeq: To wg mnie nie jest nieumyślne spowodowanie śmierci tylko spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym + umyślne spowodowanie śmierci. Nie znam się na paragrafach, ale powinni mu #!$%@?ć dożywocie.
@Baron_Al_von_PuciPusia: Celem było #!$%@? pociągiem ponad wszelkie ustalone ograniczenia, z czego był dumny niejednokrotnie. Pociągiem, w którym znajdowało się kilkuset pasażerów. To ja też jadę jutro samochodem, #!$%@?ę się w najbardziej zatłoczony przystanek autobusowy i powiem, że się zagapiłem, że myślałem, że tu miał być zjazd i że w ogóle to nie chciałem i nie było moim celem zabicie tych ludzi. Bez jaj.