Wpis z mikrobloga

@Zbigszew: Koniecznie wkręcany - powinny być na dachu takie miejsca gwintowane. Nie takie na zacisk że obejmują dach jakby łapami tam gdzie jest góra drzwi, nie zaufałbym temu nigdy choć niektórzy chwalą. Ja kiedyś tylko na tej zasadzie spróbowałem i mi odleciał gdy dodatkowo założyłem na dach też deskę a nie same narty. Ta deska zadziałała jak skrzydło :O
@poczekaj To jest popularne nawet bardziej ale ja temu w życiu bym nie zaufał. Na szczęście mam hak i rower wożę elegancko podwieszony na takim uchwycie który się mocuje elegancko właśnie na haku :) Tylko bagażnika nie mogę wtedy otworzyć ;D
  • 0
@Saeglopur @poczekaj Dzięki za opinie. Jakby chodziło o rowery to też bym na hak kupił taki zestaw, ale myślę o boxie na wakacje. A nie mam relingów. Oryginalne to spory koszt i myślałem przycebulić, ale chyba strach taki zestaw o który pytałem.
Oryginalne to spory koszt i myślałem przycebulić, ale chyba strach taki zestaw o który pytałem.


@Zbigszew: Ale przecież mówię że nie taki z "łapami" na zacisk nad drzwiami ale wkręcany w dach - relingów takich wzdłuż samochodu nie potrzebujesz wtedy. Relingi niepotrzebnie to dublują tylko
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zbigszew: Jak nie masz relingów to możesz mieć otwory mocujące na bagażnik. I tak wkręcasz bagażnik bazowy. W Scenic miałem, a w Meriva mam 4 klapki w dachu, które podnosze i jest mocowanie.