Wpis z mikrobloga

Masakra z #planetplus wszystkie większe zakupy albo nie zaliczyło (nawet ich nie widać), albo reklamacje odrzucone. Aktualnie czekam na zatwierdzenie reklamacji z mediamarkt z połowy października 2019. Większa kwota więc pewnie jak zawsze odrzucona.
ehh
aa ostatnio się dowiedziałem, że jako używam kodu zniżkowego z reebook to też będzie odrzucone.
#cashback
  • 6
@valdman: Mam obecnie identyczny problem. Ponad 200zl cashbacku i odrzucone. Przesłałem dokumenty do weryfikacji i tak się wszystko dłuży od kilku miesięcy. Nie polecam nabijania im kasy i korzystania z ich oferty bo niestety nie potrafią się wywiązać z oferowanych usług pomimo tego, że proces przebiegł pomyślnie. Gdybym był taką firmą i widział, że klient zrobił wszystko co należy, a przykładowo partner u którego oferuję cashback olał temat to sam bym
@valdman: To, czy transakcja się pojawi automatycznie zależy przede wszystkim od Waszych ruchów na stronie sklepu podczas robienia zakupów. Jeżeli jakaś transakcja się nie pojawiła, to możesz dodać ją manualnie przez nasz formularz.
Co do kodów zniżkowych, to taka informacja widnieje w regulaminie od samego początku istnienia serwisu ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#planetplus Gdzie przelewy, dwa tygodnie za dwa dni. Czemu nie działa wam automat, pokazałem wam nagranie z zakupu Bangood, oczywiście odrzuciliście je ze względu na użycie kodu, chociaż wcześniej zawsze było zaliczane. Standardowo wasz automat tego nie złapał zakup telefonu więc suma niemała. Robiłem w weekend pierwszy zakup przez #cashgoback i powiem wam możecie się dużo od nich nauczyć. Automat zaliczył transakcję z aliexpress praktycznie natychmiast, powiadomienie na maila odnotowaniu transakcji