Wpis z mikrobloga

Nie zesrajcie się z tym tłumaczeniem grubasa, kuwa ile wpisów "ja się mu nie dziwię, był w złym nastroju"
Wy normalni jesteście ? Ja pierdziele, dzięki gościom ma kasę i może żyć, jest chamem i gburem na codzien więc mógł się postarać trochę
Ta gruba świnia jest już tak rozpieszczona kasa i żarciem zamawianym przez przygłupów że szok... Zawsze był pazerny ale teraz skale tak #!$%@? że szkoda gadać.
Do tego myśli że jest ważny, jest kimś... Dajta spokój
#kononowicz #patostreamy
  • 7
@piotr-matej: No to widocznie nie rozumiesz w ogóle o co chodziło z kokokolą.

Wczoraj akurat Krzysio nie był pazerny, pizzy nie ruszył, lajta wyłączył mimo, że pieniążki lecieli, olkoholu też mało wypił.

A z kokakolą sprawa jest taka, że Krzysio postanowił ograniczać cukier i powiedział, że kola ZERO jest jego, a dla gości dał inny napój. A goście bardzo elegancko wychlali mu całą kole ZERO pod jego nieobecność i jeszcze jełope
@piotr-matej: Jest świnią ale to jego dom, sami chcieli zadawać się z niewdzięcznym chamem to mają. Lajt się skończył to mniej dostanie, proste. Poza tym te wsioki są wpieniające ponad wyobrażenie. "Mientkie" XD
@piotr-matej: No ale mieć pretensje do knura że jest gburem to tak, jakby mieć pretensje do słońca, że świeci. Każdy wie jaki jest i nikt nikogo nie zmusza, żeby do niego jeździć i mu płacić.

A #!$%@? jest, bo zgarnął na lajtach parę koła, a pieniędzy nie zobaczył, więc ja go rozumiem
@Kafau: Poza tym on #!$%@? ludzi, którzy robią sobie z niego podś#!$%@?. Przecież Fiodor to nie jest żaden przyjaciel Knura. Tylko Pawłowi się oberwało niesłusznie