Wpis z mikrobloga

porcja chemii w proszku która pokonała Grubasa, wydoił później lekko z 1,4 litra mleka (cały jeden kartonik wypił jakby tydzień nie pił), nie obyło się oczywiście bez machania rączusiami, myślę, że Grubas za łakomo poszedł i przydałby się tu teraz przyrząd, aplikacja która odmierza czas do kolejnej porcji no ale tak się kończy łakomstwo, TAK BARDZO ŻAŁOSNE MARCINKU TO BYŁO

te jego wyzwania ostrości #!$%@? kilka lat wstecz to teraz wyglądają jakby parodiował sam siebie ale jego musztarda ze stacji o mało nie zabiła więc o czym my tu gadamy?

#mocnyvlog #kononoiwcz #patostreamy #polskiyoutube
astri - porcja chemii w proszku która pokonała Grubasa, wydoił później lekko z 1,4 li...
  • 5
@Kodak: chłopcze usuń konto, ja się nie uważam za eksperta od pikantności jak to robił wiele razy Grubas, jego hot dog położył ze stacji a z tą zupką wyszło jaka to miękka faja jest, on w ogóle nie ma podlotu do pikantnych potraw, sosów, poza tym dbam o żołądek bo mam od roku jego zapalenie i nie jestem tak bezmyślnym idiotą jak Grubas aby przy jego otyłości jeszcze się chemią faszerować,