Wpis z mikrobloga

Słuchajcie moj #rozowypasek ma bardzo duży problem ze wzrokiem. Ma astygmatyzm i zespół suchego oka. Wzrok przez pół roku pogorszył się z minus 3 na minus 4. Czy jest tu ktoś, kto spotkał się z tym u siebie, być może ktoś z rodziny miał lub jakiś znajomy?? Okulista w vision Express powiedział, ze pogorsza się jej wzrok w zastraszajacym tempie. Takich slow użył. I, że może stracić wzrok w najgorszym przypadku.. weźcie coś doradźcie bo nie mogę się pozbierać. Ryczę jak małe dziecko :(
  • 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KomentarzZbedny: w vision express to chyba optyk, zdziwiłabym się jakby zatrudniali lekarza okulistę. Bo do takiego idźcie, nie do centrum handlowego, jak Mireczki u góry radzą.
Ile różowa ma lat? Mnie jak miałam naście lat też bardzo leciała wada wzroku, co pół roku wymiana szkieł. Soczewki mi trochę to zatrzymały m.in.
Podsumowując ja mam wadę -5 i żyję :P od paru lat bez zmian. Marsz do lekarza a nie martwić się
@KomentarzZbedny: Astygmatyzm ani zespół suchego oka, to nie są duże problemy ze wzrokiem same w sobie.
Jak zależy Wam na darmowym badaniu idźcie do Fielmanna i umówicie się na wizytę do lekarza. Zawsze taki sam wynik mi wychodził u nich i w prywatnym gabinecie. Ważne żeby na wizytę przyjść rano, kiedy oczy są wypoczęte.
Zainteresujcie się laserową korektą wzorku, z tego co pamiętam można robić na NFZ tylko trzeba czekać.
Przy