Wpis z mikrobloga

@piSSowiec39 Ogółem to dobrze się stało dzisiaj, że Knur przypomniał niektórym ludziom o swoim #!$%@?, bo większość już zapomniała jaki to jest człowiek. Zaczęli go rozpieszczać i wielbić niczym wodza no i ego #!$%@? w kosmos. Teraz pewnie będzie trochę dojeżdżany i zejdzie na ziemię, bo już #!$%@? w piórka obrósł. Knur i Major muszą być #!$%@? po równo. Im się nie pomaga i nie współczuje. Ich się ogląda. #kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
@Balanz: Tylko że zaczyna się litania nad biednym ksiekiem,on taki zawsze jest ,jak jest złym humorze to wogóle,i tak dziw że #!$%@? nie wyszedł do kibla i nie wezwał patrolu na gości.Obecnie jedyną osobą przy której gruby autentycznie dobrze się czuje to.....Mexicano.Wie jak mu wejść w tyłek ,jakie tematy poruszać itd i wychodzi na tym nadzwyczaj dobrze.Dla niektórych gorzka to prawda ale tak jest.Poza tym krzysiek jest cieniem samego siebie sprzed
  • Odpowiedz
  • 7
@piSSowiec39 To prawda. Knur jak widzi Jarka Meksykana to odrazu mu się morda cieszy. Niestety dla mnie te gnioty Meksyka są nudne i bez pomysłu. Konon też jest temu winny bo odciął się całkiem od świata. Nie ma telewizji, radia, internetu i na dobrą sprawę nie wie co się na świecie dzieje. A tak to może i sam by zechciał skomentować jakieś wydarzenia ze świata. Wiadomo, że takie coś to by było
  • Odpowiedz
ostatnio podobnie pytałem czemu ludzie tak lubią konona skoro czesto udowadniał ze jest śmieciem - pisali ze tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Balanz: Bo zaczęło się ciśnięcie majora. A skoro każdy wyzwał majora to wróg wroga to przyjaciel więc zaczęło się słodzonenie i ubóstwianie knura. A to taka sama łajza jak ten ćpun, a nawet gorsza, bo jak majorowi pomożesz to chociaż nie dostaniesz w zamian donosu albo wyzwisk i życzenia śmierci. A jak ktoś na tagu o tym napisał to został nazwany lateksem albo multikontem Sławka.
  • Odpowiedz