Wpis z mikrobloga

WYKOP – ĆWICZMY RAZEM

Cześć , niniejszym wpisem chciałbym Was zaprosić do wspólnych treningów w trójmieście. Być może niektórzy z Was mają noworoczne postanowienia, które samodzielnie nie są realne do spełnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dlatego proponuję Animal Flow, które prowadzi mój przyjaciel Karol (o nim trochę niżej).

Animal Flow, w skrócie, to ćwiczenia naśladujące ruchy zwierząt. Już po kilku treningach można z dużo większą świadomością poznać swoje ciało. Trening nie wymaga posiadania specjalistycznych sprzętów gdyż ciężarem jest nasze ciało.

Najbliższe spotkanie już 2 lutego w Gdańsku.

Poniżej kilka słów od samego trenejro Karola:

„ Cześć, na co dzień jestem menagerem w firmie deweloperskiej w Trójmieście. W oderwaniu od rzeczywistości wymyśliłem sobie, że będę uczył ludzi pewnego niecodziennego w Polsce systemu treningowego ANIMAL FLOW, który jest popularny na Świecie a u nas dopiero w powijakach.

Chciałbym zaprosić wszystkich do współudziału w tworzeniu społeczności Animal Flow i uczestnictwa w seminariach i zajęciach, które prowadzę wraz z przyjaciółką.
Zachęcam do polubienia strony ANIMAL FLOW GDAŃSK, którą prowadzę. Tam znajdziecie wszystkie aktualności i informacje o wydarzeniach.

Jestem miłośnikiem nurtu natural movementu i eksploracji wszechstronnych praktyk ruchowych. Dla mnie ruch to częstotliwość w przestrzeni oddziałujących energii. Animal Flow stało się dla mnie jedną z form ekspresji w poszukiwaniu siebie i zmiany perspektywy do czego i Was zachęcam.

Zapraszam was na wydarzenie - seminarium z podstawowych ruchów Animal Flow. To dobry początek w świadomej pracy z ciałem.”

Będę wdzięczny za plusowanie wpisu.
No i link do wydarzenia, pozdrawiam i do zobaczenia :

https://www.facebook.com/events/1236524349869471/