Wpis z mikrobloga

#dirtrally #dirtrally2 #dirt4 #dirt
Hej, fajnie mi się gra padem w Dirt 4 na padzie na łatwym ustawieniu, jednocześnie oglądając coś na drugim monitorze, czy w Dirt Rally 2 jest podobny poziom trudności?(Dirt Rally 2 jest teraz w promocji na Steamie)

Pamiętam że kiedyś chwile grałem w Dirt Rally 1 pirata i był mega trudny, ciągle wypadałem z toru, ktoś chyba kiedyś pisał, że Dirt 4 jest bardziej arcade'owy a Dirt Rally bardziej symulatorowy.
Gram raz na tydzień godzinkę przed snem, nic zaawansowanego, gram padem Xboxowym na PC, nie chce mi się siadać za kierownicę, nie chce mi się tez wydawać kafla na kierownicę(te tańsze mi nie pasują), nie chce mi się skupiać 110% uwagi na grze. Dirt 4 fajna, ale pograł bym sobie w coś co ma więcej/inne samochody/tory.
DIRT RALLY2, kupić wersję Deulxe za 8 dyszek ?
Jak będzie działała na Ryzenie 5 2600x, GTX 1060 6gb, 16gb 3200 ddr4?
Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #dirtrally #dirtrally2 #dirt4 #dirt 
Hej, fajnie mi się gra pa...

źródło: comment_nZSFNOv7E4Hjpoh85S5br68EAOKPoFpv.jpg

Pobierz
  • 9
@wysuszony: Dzięki, ściągnę pirata jedynki i przypomnę sobie jak się gra, bo już zapomniałem, a nie będę ściągał 100gb i szarpał się ze zwrotami ze Steama, bo prawdopodobnie masz rację i to nie dla mnie. Rozumiem że Dirt 3 będzie mi bardziej pasował? Wiesz może w której grze są auta z lat 90tych i 80tych, powiedzmy Prelude, Celica, inne kultowe japończyki, jakieś stare polówki, czy inna takie zabytki?
@RabarbarDwurolexowy: Gra działać będzie bez problemu, natomiast DR 2.0 jest bardziej symulacyjne od DIRT4, więc granie na padzie może nie być tak łatwe. 80 zł to dobra cena za DR 2.0, sam mam ponad 100 godzin w tym tytule i nie żałuję zakupu, nawet jeśli chodzi o kolejne sezony, sezon 3 i 4. Gra jest bardzo fajnie rozwijana i wspierana w przeciwieństwie do DR 1.0, które nic nie dostało po premierze.
@RabarbarDwurolexowy: W DR2 normalnie da się grać na padzie i jeździć szybko na tym kontrolerze bez żadnych asyst włączonych, gra jest do tego przystosowana. DR2 jest o wiele łatwiejszy od DR1. Nie trzeba być nadczłowiekiem żeby kręcić dobre czasy (w przeciwieństwie do DR1), trzeba tylko trochę czasu poświęcić żeby się nauczyć. Ja grając na padzie bez żadnych asyst w time attack robiłem czasy TOP50, a TOP150 nie było dla mnie żadnym
@TomaszWKS: dzięki. Czułość pada regulowałeś (bo pamiętam że miałem z tym problem w dr1. Choć teraz wiem że ta gra się nie nadaje pod pada. Tą samą Lancią w tej samej grupie w Dirt 4 na ustawieniach domyślnych kręcę dobre czasy a w DR1 tylko się obijam o słupki na zakrętach i kręcę bączki, niezależnie od rekomendowanych na sieci ustawień. Masz kierownicę? Jaką byś polecił do WRCpodobnych gier. Ale nie najtańszą.
@RabarbarDwurolexowy: ja jestem zadowolony, moim zdaniem najlepsze rajdy jeżeli chodzi o ostatnie 2-3 lata, osobiście jeżdżę na G29 a jeżeli chodzi o inne gry rajdowe to WRC8 ma fajny tryb kariery, natomiast mi osobiście nie podoba się model jazdy i ten z DIRT 2.0 mi znacznie bardziej się podoba.